Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most elkezdek edzeni és...

Ha most elkezdek edzeni és nagyon komolyan veszem lefogyok szeptemberre?

Figyelt kérdés
Szoval:kövér nem vagyok csak van egy kis úszógumi az oldalamon,combomon meg a hasamon.Szeintetek van esély rá,hogy ha most elkezdek mozogni meg az étrendemen változtatni,hogy estleg szeptemberre leadjam???mert mire elkezdődik a suli szeretnék TOPP formába lenni.(de gondolom a legtöbb lány ígyvan ezzel)szoval szivesen veszek bármien tippet.Lécives adjatok tanácsot,hogy mivel érhetem el a leghatékonyabb fogyást rövid időn belül.Előre is köszönöm.
2009. júl. 22. 15:18
 1/1 anonim válasza:
Először is naponta egyél 5x keveset,mert ha egy nap nem 3x eszel sokat hanem 5x kevesebbet akkor azt gyorsabban meg tudja emészteni a szervezeted.A túlzott tészta fogyasztást kerüld helyette egyél inkább sok zöldséget,gyümölcsöt,halféléket stb..De mivel még kamaszkorban vagy ezért a napi menüd ne 2 banán és 1 alma legyen.Ezek mellet mozogj minden nap fél órát.Pl minden első nap zsírégető gyakorlatokat végezz(futás,biciklizés)és minden másnap erősítőt(felülés,lábemelés...)Ha ezeket megcsinálod akk tényleg topp formában leszel mire suliba mész.Am igen én is szeretném,hogy mire elkezdődik a suli én is a legjobb formámat hozhassam:D sikert a fogyáshoz!
2009. júl. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!