Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most elkezdek edzeni és...

Ha most elkezdek edzeni és nagyon komolyan veszem lefogyok szeptemberre?

Figyelt kérdés
Szoval:kövér nem vagyok csak van egy kis úszógumi az oldalamon,combomon meg a hasamon.Szeintetek van esély rá,hogy ha most elkezdek mozogni meg az étrendemen változtatni,hogy estleg szeptemberre leadjam???mert mire elkezdődik a suli szeretnék TOPP formába lenni.(de gondolom a legtöbb lány ígyvan ezzel)szoval szivesen veszek bármien tippet.Lécives adjatok tanácsot,hogy mivel érhetem el a leghatékonyabb fogyást rövid időn belül.Előre is köszönöm.
2009. júl. 22. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. röviden: IGEN. bővebben: ha heti 3-4-szer edzel és diétásan táplálkozol (de ne éhezz, mert azzal csak tönkreteszed magad!), akkor látszani fog az eredmény. persze attól is függ, mit sportolsz, a leírtakra sztem az aerobick jó választás, és ott az oktatóval meg is beszélheted, melyek a problémás részek, hol akarsz fogyni, zsírt égetni, hol szálkásítani és hol izmosodni. mindezt kardioedzéssel és kondizással feldobhatod, hogy több izomcsoport mozogjon. a legfontosabb a KITARTÁS. Sok sikert!
2009. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Egyépként jártam Kardióra hetente 3x csak mivel nagy meleg van abbahagytam.Nemrég (kb. 1 hete)kipróbáltam a Kangoo-t.Nagyon tetszett.Arra gondoltam,hogy hetente most erre járok 3x.Szeirntetek akkor szeptemberre lefogynék??(1 edzés alatt 160-170 kalóriát égetünk az sok vagy kevés??)

De ha tudtok otthoni dolgokat pl.torna....akkor léci írjátok meg

2009. júl. 22. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
amit még kipróbálhatsz, mert tuti jó, az Rubint Réka DVD-i (mind jó, és teljesen átmozgat) és bár sokan szidják Rékát, és próbáltam a DVD-it és heti 4 edzéssel 3 hét után már látszott a hatás a combomon-fenekemen és a hasamon. de azt ajánlom, hogy állíts be ventilátort és igyál sokat, mert izzasztóak az edzései:)
2009. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Még jó,hogy anyunak vannak Rubint Réka DVD-i még ma d.u. kipróbálok egyet
2009. júl. 23. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!