Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót kéne fogynom? Ezaz...

Hány kilót kéne fogynom? Ezaz étrend, és mozgás elég lesz hozzá?

Figyelt kérdés

A testtömegindexem 24.7, 15éves lány vagyok, 161 centi, és 64 kiló. Milyen étrendel tudnám leadni, azt a havi 4kilót?(Szeretnék kb októberre, 55 körül lenni) Az étrendem nagyon össze vissza, imádok enni, sajnos. Van mikor este 10kor is, elalvás előtt, megeszem egy nagy szelet fehér kenyeret, majonézzel, virslivel. Vagy éppen a TV előtt, diós sütemény, kakaóval. A legnagyobb problémám az, hogy anyám szakács, így mindennap, olyan ételekkel áll elő, hogy aah... De tudom, hogy nem szabad zsíros dolgokat ennem, és megkértem,hogy többet csináljon, csirkehúst, halat, és legyen mindíg zöldség köret is. Azt mondta, hogy rendben. Ma is például, reggel csinált nekem 1teljeskiörlésű kenyérből készült pirítóst, tett rá 3szelet csirkemell sonkát, mellé 2 nagy paradicsom, 1 paprika. Ebédre ettem, halat, és répát,krumplit,karalábét párolva. Ez volt délig. Most, előbb ettem 1 natúr joghurtot, fél kanál mézzel, ( mindent mézzel édesítünk.. ) De ezt idővel elfogom hagyni, mert tudom hogy nagyon kalória dús. Vacsorára, 6óra felé, szerintem valami könnyű salátát összedobok, pl paradicsom, uborka, paprika, snidling, hagyma, zöldségek, összevágva, leöntve natúr yoghurtal,és mustárral. Mellé 2szelet sült csirkemell. Ha megéhezem este, mit ehetek? És megyek még futni le a barátnőmmel, este 7-8 körül :) Elfutunk a tescoig, meg vissza, (kb 6km, oda-vissza)

Így oké lesz? Min, kéne változtatnom?


2009. júl. 22. 15:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja,és még annyi, hogy van mikor egésznap eszek, például reggel, kakaós csiga, lekváros bukta, diós sütemény, délben mákos tészta, csoki torta, tepertős pogácsa, délután sonkás szendvics, sajtos tészta, pogácsák. És nem hízok tőle. Szóval... a súlyom már vagy 2éve ennyi,és sosem számoltam a kalóriákat, de biztos megettem vagy 4ezer kalóriát mindennap, lehet hogy így nehezebb fogyni?
2009. júl. 22. 15:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is este 6 után ne egyél! Anyukádat kérd meg, hogy diétás ételeket főzzön, ha szakácsa kkor ez simán fog menni neki :) A futás jó! Azért nem híztál eddig, mert fiatal vagy, de ha elmúltál már 20 éves akkor jönnek a kilók. Most kell rászoknod, hogy nem eszel sokat, pláne édeset és zsírosat. Ha valami finomságra vágysz egyél joghurtot. Szóval nasival le! Max. egy héten egyszer! Sok sikert!
2009. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!