Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Helo sürgősen le kell fogynom...

Zozána19 kérdése:

Helo sürgősen le kell fogynom minimum 10-15kg-ot 2 hét alatt ha van tipp írj!?

Figyelt kérdés
14 éves, 170cm magas, 65kg vagyok!!

2012. aug. 15. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen nem létezik. 2 hét alatt 15kg-ot akkor adsz le, ha levágod mindkét lábad.
2012. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csajvagyok válasza:
61%
ilyen gyorsan csak ha odafigyelsz mit eszel és izzasztod magad pl egy kukás zsákban futsz meg a napon perzselődsz, de ilyen rövid idő alatt nem edészséges főleg hogy a 170 cm 65 kg nem hangzik gázul...bár nem tudom minek kell neked:)
2012. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

csajvagyok:

A pasi címke miatt úgy érzem, hogy valami sráccal találkozik 2 hét múlva és addigra akar lefogyni...

14 évesen, mert úgy még egészségesebb, nyilván.

2012. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vágd le az egyik karod... fél pillanat alatt lemegy az a 10-15 kg
2012. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Elvben létezik rá lehetőség,de ilyen rövid idő alatt ennyit leadni nagyon-nagyon gyilkosan lehet csak,aminek a szervezet nem örül. Én most a nyáron álltam neki kereken 100 kilóról most tartok 85kg magasságában. Az első 10 kiló gyorsan leszaladt,diéta és mozgással. Azóta viszont lassult az ütem és szép lassan vissza kellett emelni a kajaadagot, hogy bírjam tovább az iramot. Tapasztalat,hogy ha huzamosan csinálod,amikor a szervezet felélte a tartalékokat,akkor egy túró ruditól meg egy bögre víztől is felszedek egy kilót másnapra. Hozzáteszem én úgy csináltam kezdetben,hogy 1500-1600 kalória egy napra és mozgással futás-carido-aerob-súlyzó 1200-1300 kalória elégetve. Most viszont lassab a fogyási ütem,hiába igyekszem tartani,hogy napi szinten meglegyen a mozgás. Én azt mondom,hogy két hét alatt 6-8 kg már nagyon jó lesz. Ezt különösen a korod miatt mondom,a fejlődés közepén vagy nem ajánlatos megterhelni a szervezeted. Ha kérdésed van,írj üzit nyugodtan.
2012. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor írta vki, h sikerült nagyon gyorsan lefogynia. Aminek a következménye az lett, h elkezdett lógni a bőre. Ezt ne akard... főleg 14 évesen. Fejlődésben vagy. Csak szép komótosan.
2012. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a hülyeség már megint h ennyi idő alatt ennyit? A HETI 1 KG A NORMÁLIS FOGYÁS!!! Fogjátok már fel. Ha több megy le az izom , meg víz és csak zsír fog maradni .
2012. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Miért akarsz ennyit fogyni?? Egy 170cm magas lánynak ez a súly teljesen megfelel! Ne akarj mások miatt megváltozni. Sokkal szebb egy testesebb lány, mint egy anorexiás csontváz! Tényleg! De itt egy tipp... Nekem a káposzta diétát ajánlották... Barátnőmnek azzal sikerült heti 2 kg-től megszabadulnia anélkül, hogy túlzottam sportolnia kellett volna. (Persze, ez nem azt jelenti, hogy nem kell mellette mozogni.) És fuss, sokat. Az a legjobb. Ha gondolod szaunába is mehetsz egyszer-kétszer, nekem nagyon bevált. Napi 3l víz, és a reggeli borsmenta tea, is jót tenne.
2012. aug. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!