Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornákat csináltok...

Milyen tornákat csináltok rendszeresen?

Figyelt kérdés
Esetleg írnátok le olyan gyakorlatokat, amiket ti is végeztek?
2009. júl. 22. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendes bemelegítés,mint torna órán.Utána comb,has,fenék erősítése a http://www.youtube.com/-on található van öt perced? 3 részes videó alapján,nagyon hatásos!!! Utána levezetés,mint torna órán!Ennyi!

14/L

2009. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
bocsi nem jól linkeltem,szóval a http://www.youtube.com/ -ról van szó.
2009. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Még csak egy hete, de már csinálom Réka gyakorlatait.

Nem tudom mennyire lesz hatásos,reménykedem.

Várom még a többiek hozzászólását!

2009. júl. 24. 21:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem bírom a rékát, egyszerűen a személyisége taszító:S Én Tatarek Rezsőzöm, jó humora van és tényleg mindent átmozgat, másfél hét alatt meg is látszott rajtam az eredmény.
2009. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Réka hangját én sem bírtam, de már kezdem megszokni.

2009. júl. 24. 22:07
 6/11 A kérdező kommentje:
Írnál le konkrét gyakorlatokat, amelyeket végzel?
2009. júl. 24. 22:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a kick boxra esküszöm :) Azon belül is a Body combatra (egy kis ízelítő: http://www.youtube.com/watch?v=hVw5s8G0Jww ) Mindent megmozgat,legfőképpen a kart és a hasat.Na meg a mai életbe,önvédelemnek sem utolsó..:)
2009. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is Rékát, hang nélkül, mert lehetetlen elviselni. :D
2009. júl. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem bírom szegény Réka hangszínét.Bár úgy gondolom lehetne egy kicsit javítani hangképzéssel plusz a technika csodájáva. No és a kommunikációja is sok kívánni valót hagy maga után. Ezt is fejlesztenie kéne, ha már ilyen foglalkozásra adta a fejét.

A tornája tetszik, megmozgat,erősít stb.. A férjét már bőven túl nőtte! Én is hang nélkül, vagy nagyon lehalkítva végzem a gyakorlatait.

2009. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is a Rubint Réka van 5 perced?-et csinálom, a youtube-on van fennt. 159cm, és 51kg vagyok,igazából csak izmosítani akartam magam,és ilyen 3hét után már volt eredmény, kevesebb narancsbőr,bár a sok a folyadéknak is köszönhető.
2009. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!