Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? Szeretnék...

Mit ajánlotok? Szeretnék fogyni, de nemtudom mi lenne a legcélszerűbb.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok 58 kg. Szeretnék fogyni combról és derékról. Tudtok valamit ajánlani? A combom belül csíkos a hízástól olyan mintha szültem volna már, ezellen nem lehet tenni semmit?
2009. júl. 23. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
énis 15 vagyok és 58kg:D! és énis combrol és derékrol akarok fogyni. hát figyelj,én kb. egy hete elkezdtem járni minden nap futni,amikor nincs időm rá akkor 5-6szor fel-le futok a 10emeletes lépcsőházban a lépcsőkön.Derékra pedig napi felülések elengedhetetlen.Minden egyes nap emeld a felülések számát mondjuk 10-el.A lényeg nem is annyira a szám,mint a rendszeresség.Tehát minden nap csináld. Ételek pedig...igyál sok vizet,az kimossa a salakanyagokat,és nem is hízlal,a testmozgás mellett segíti is a fogyást.A legjobb ha nem eszel szénhidrátokat,mint pl. kenyér,tészta. A napi utolsó étkezés és lefekvés előtt teljen el min. 3-4 óra.Egyél sok zöldséget,gyümölcsöt,ecetes kajákat,és kerüld az édességeket,az olajos magvakat,és a zsíros ételeket. Sok sikert:)
2009. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. júl. 23. 13:10
 3/3 A kérdező kommentje:
dorottya931112@hotmail.com vegyél fel msnre :D
2009. júl. 23. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!