Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vn itt olyan aki már elérte a...

Vn itt olyan aki már elérte a 148 kg-s súlyt vagy volt a közelében, lefogyott vagy még most is kövér?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 20:28
 1/3 anonim válasza:
én
2012. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a kezdő súlyom 13 kilóval minuszba volt .... így 3 hónap elteltével ahhoz képest -14... a jó út felé haladok bár most egy kicsit megálltam a fogyásba
2012. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En 2011 januar 3. - an kereken 140 kg voltam. Akkor döntöötem ugy, hogy eletmodot valtok, mert pajzsmirigy tulmüködesem volt, ( ennek ellenere nem fogytam, hanem hiztam folyamatosan ) 140 volt a nyugalmi pulzusom, remegtem, szivgyogyszert kellett szednem, es egy emeletet nem birtam felmenni a lepcsön pihenes nelkül. Most jelenleg 80 kg körül mozog a sulyom, fele sohasem megy. A gyogyszereket mar töb mint egy fel eve nem kell szednem, teljesen normalizalodott a pajzsmirigy müködesem, es heti haromszor 10 kilometert futok. Vegig mozogtam valamit, eleinte tornaztam, most fel eve rendszeresen futok. Teljesen egeszseges vagyok, total megvaltozott az eletem, mindössze egy problemam van, hogy annak ellenere is, hogy csak a hasamon 50 cm - t huzodott a böröm, meg mindig sok kinyult bör van rajtam, kötenyhasam lett, ami miatt hasleszorito nelkül keptelenseg lenne futni. A felsöcombomon is meglatszik a kinyult bör. Most akarok utana jarni, hogy ebben az egeszsegügyileg igencsak indokolt esetben, tamogatnak e abban, hogy eltavolittassam ha mashonnan nem is, de a hasamrol mindenkeppen ezt a temerdek bört. ( csak zarojelben nem Magyarorszagon elek )Utana jartam, ekkora sulyvesztesnel mar allitolag tamogatjak a mütetet. Holnapra van idöpontom az orvoshoz.

28N

2012. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!