Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó átlag? Vagy fogynom...

Ez jó átlag? Vagy fogynom kéne? (alul leirás)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 167 cm 55 kg csipő:76cm,derék:64cm,mell:80cm.elég ducinak érzem magam,mások is szokták mondani.ez jó átlag avgy fogyak le pár kilót?

2012. aug. 8. 07:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy grammot sem kell fogynod! Ezt nagyon komolyan mondom, mert akkor már az egészséged kockáztatnád, hiszen pont ideális a súlyod a magasságodhoz!
2012. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ne akarj Te is beállni a sorba! Első voltam.
2012. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Szoondiii ***** válasza:
19%
ha kenyérféléket, tejet eszel, azokat hagyd el. ha elég húst, zöldséget eszel, edzel akkor egészséges lesz a testzsír arányod. kép nélkül nem látjuk hogy nézel ki, de mivel "fogyózni" úgy sem tudsz (nem értesz hozzá), és egészségtelen lenne, meg amúgy sem létezik "fogyókúra", ezért szimplán csak egészségesen kell enned.
2012. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen jó vagy így, sőt, a csípőd még keskeny, majd nőiesedni fogsz, de ne ijedj meg, mert az nem hízás!


Szondira pedig nehogy hallgass, itt trollkodik napok óta. Eszedbe ne jusson semmit elhagyni: változatosan, normálisan kell étkezni! 13 éves vagy, tönkretennéd magad, ha elkezdenél elhagyni mindent, amit mondott. (Mondjuk véleményem szerint ez felnőttekre is igaz, de egy felnőtt úgy teszi tönkre magát, ahogy akarja, egy gyerek viszont ne csináljon ilyesmit.)

2012. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

1 + 3 ra ne hallgass.

A te korodban bőven elég vmi sport, heti 3-4 szer, és nem vagy duci egyáltalán. Keress fel pszichologust, ha így gondolod, szerintem csak cseszegetni akarnak.

A tejjel meg semmi probléma. Ha mindenképp változtatni akarsz a kaján, akkor este ne egyél szénhidrátot( kenyér, tészták, sütik, csokik), de mivel nem vagy kövér, a mozgás is bőven segíteni fog...

2012. aug. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a segitséget!:)
2012. aug. 8. 09:33
 7/21 anonim ***** válasza:
Kedves 08:47-es válaszoló! Az első vagyok. Én is pont azt írtam, hogy nem kell fogynia a Kérdezőnek, mert a magasságához pont ideális a súlya. Légy szíves figyelmesebben olvass, mielőtt kritizálsz!
2012. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes a súlyod, nem vagy "kövérlány". Aki ezt mondja, az vagy irigy, vagy vak, vagy hülye. :)

Szooondiii pedig agymosott paleolitos. Nemhogy a fogyókúrához nem ért, de még az egészséges táplálkozástól is fényévekre van.

2 napja még 20%-a volt, már csak 16, remélem, hamarosan eléri a 0-t.

2012. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Szoondiii ***** válasza:
35%

mi idegesítőbb, ha buta ember kritizál, vagy ha gyenge ember kritizál? szerintem engem mindkettő csinálja.. és valóban idegesítő.


hol változatos, vagy egészséges az, ha valaki állandóan tejet és kenyeret zabál? ez nem változatos, ez egysíkú és beteges, káros.


ezeket nyugodtan el lehet (el kell) hagyni, és olyan példa még nem volt, hogy valaki számára ez egészségtelen lett volna.


a gabonák fantasztikus tápanyag elvonók, már gyerekkorban hiánybetegségeket lehet összeszedni ha minden nap ilyeneket eszünk. hogy a szénhidrátok felborítják az anyagcserét, hogy idővel kellemetlen, akár halálos betegségekhez vezetnek nem tudom kinek hiányzik. aki azt írja hogy én trollkodok, az valószínűleg valami gyógyszergyár marketingese, akinek kellenek a beteg emberek.

tej vastagbélrák összefüggéséről meg olvassatok.

2012. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ő izé, elírtam, nem rád gondoltam, még reggel volt és le volt görgetve monitor, nem figyeltem, de szerintem logikus is, mert ellent mondanék magamnak....és szidnék oylat aki azt mondja h ne, majd mondanám h ne?? relax nyuszika ;)


Szondi meg egy agymosott...


"ha elég húst, zöldséget eszel, ..."

Húst se kellene enni igazából, mert savasítja a szervezetet, uhh olvassunk utána a savas szervezet és daganatok összefüggéseinek....

Mindentől lehetsz rákos kb.... -.-.

2012. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!