Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta egy jégkrém belefér?

Naponta egy jégkrém belefér?

Figyelt kérdés
Most fogytam le 53kilóra.175cm/16éves vagyok és fiú.Elég édes szájú vagyok.Szerintetek nem baj ha naponta egy jégkrémet vagy csokit megeszem?Vagy ha egy héten 3-szor eszek egy szelet kenyeret mert pl.csak az van itthon?Rendszeresen sportolok,szinte mindennap 2-3órát(zsákolás,fekvőtámasz,gugolás,felülés,kung-fu stb.)
2012. aug. 17. 22:47
 1/6 anonim válasza:

Persze, hogy belefér! Minden lehet enni fogyókúra alatt is, csak az legyen elfogyasztva délig, mert én úgy tudom a kajáknál van 3 kategória, az 1. kategóriába tartoznak, amit a nap 24 órájában lehet fogyasztani, a 2. amit reggel 6 és délután 3-ig lehet fogyasztani és van a 3. kategória, amit reggel 6 és dél között lehet fogyasztani. Ebbe tartoznak a fagyik,sütemények,csokik,stb


Egyébként ezt innen tudom:

http://www.youtube.com/watch?v=opfVXT9svCc

2012. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

belefér, de inkább csinálj te joghurtból, egy kis túróból és valamilyen gyümölcsből, ebből baromi sok lesz akárhogyan ízesítheted, kókusz, mák, dió, fahéj stb beteszed kis pohárkákba (nem üvegbe) beleteszel egy kiskanalat és 24órára a fagyasztóba

jobban jössz kis anyagilag is és szerintem finomabb is

2012. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak nem mindenkinek van ideje, pénze, türlme sz@rakodni. Lehet, hogy olcsóbbra jön ki, de megvenni a hozzávalókat drágább... (1 jégkrém van már kb 80 ft-ért.

1 db narancs önmagában szintén ennyi...)

2012. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fogyókúrában? viccelsz??? mindennap egy jégkrém még súlytartásnál is sok..
2012. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem fogyni akarok.
2012. aug. 18. 16:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem egy dobozra gondoltam hanem pl.egy krémkönnyű pálcikás jégrémre.
2012. aug. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!