Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek aki műszakba...

Szerintetek aki műszakba például 4 műszakba jár melózni az, hogy tartsa be a diétát? Az, hogy mozogjon? Szeretnék egy kicsit fogyni a hasamról! Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is dolgoztam 3 műszakban, sohasem okozott gondot.

Egyszerű, ne úgy nézd az órát, hogy számszakilag mennyi van, hanem úgy hogy mennyi telt el azóta, hogy fölkeltél.

Napi 5-6 kisebb étkezést egyszerű elosztani, nagyjából 3 óránként kell enni.

A sportnál meg az a lényeg, hogy "el legyen végezve", az hogy mikor, az másodlagos.

2012. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és miket ettél mikor például éjszakás voltál?te diétáztál akkor?és sikerült a fogyás?
2012. aug. 18. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan azokat ettem, mint máskor.

Mondom, nem azt néztem, hogy nappal van vagy éjjel, világos vagy sötét, hanem hogy menni idő telt el azóta, hogy fölkeltem.

1. étkezés (reggeli): tojásrántotta zöldségekkel és tk kenyérrel vagy fehérje shake zabpehellyel.

2., 3., 4. étkezés (tízórai, ebéd, uzsonna): barnarizs, párolt zöldségek, hús. (Ez elsőre egyhangúnak tűnik, de a zöldségeket is ezerféleképpen lehet variálni, meg a húsokat is, nem beszélve a fűszerekről.)

5. étkezés (vacsora): túró, sajt, zöldségek, maradék hús, fehérje shake, stb., de már semmi szénhidrát.

Edzés után: fehérje shake.

2012. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
magyarán: a reggeli az ébredés utáni első étkezés a vacsora a lefekés előtti étkezés... szóval ha éjszakás vagy így néz ki: mikor fel kellsz eszed a "reggelit" a többi étkezés az kb a melóba szünetekre jön ki ( vagy meló előtt az első) az utolsó pedig ahogy hazaérsz melóból másnap reggel (legalábbis én olyankor 1-2 óra és már alszok is)
2012. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!eddig nem kaptam ilyen választ senkitől,hogy műszakba ha jár valaki,hogy diétázzon vagy egyen!megpróbálok oda figyelni az étkezésre!
2012. aug. 18. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!