Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kellő kitartással szerintetek...

Kellő kitartással szerintetek lehet egy 100 kilós dagadékból csinos, szexi csaj?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2012. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Minden akarat kérdése! :)
2012. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Szívből remélem, hogy sikerül. De azt is remélem, hogy tisztában vagy azzal, hogy a koplalás stb hülyeség! :)
2012. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen, szerintem lehetséges. :) Legalábbis én erre törekszem. 105 kg-ról indultam, ma már csupán 58kg vagyok. :)
2012. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Akarat kérdése az egész,egyetlen egyet "kérek" így ismeretlenül és látatlanban: okosan csináld. Kitartással, ügyesen,odafigyelve,úgy,hogy eszel, mozogsz, és lelkileg is erős vagy. Ne hallgass a csontvékony pi.csákra,hogy ezt meg azt csináld, menj szakemberhez,aki összerak neked egy étrendet... jah,és amikor már benne vagy a folyamatban: senkinek ne hagyd,hogy lelombozzon! Mindenkit le kell tojni magasról! Sok sikert Neked! :)
2012. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a biztató kommenteket :)

ha hiszitek ha nem nekem ez nagyon sokat jelent, hogy vannak olyan emberek akik hisznek bennem így látatlanban :)

2012. aug. 18. 18:01
 8/14 A kérdező kommentje:
megdöbbentő a videó egyébként. és azt lehet tudni, hogy mennyi idő alatt sikerült neki?
2012. aug. 18. 18:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ha belekezdesz!!! Légy erős, és menni fog! és írj blogot róla, h ha sikerül erőt adj másoknak is!!!
2012. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Végre valaki akinek harci kedve van :). Vágj bele, én is megtettem, bár nekem nem is annyira fogyni kellett, inkább az arányokkal volt baj. Azóta is folyamatosan karbantartom a testem (egészségesebb étkezés, és sok-sok mozgás). Elejében lázadtam úgymond, hogy miért nem kapom meg én is azt, ami másoknak eleve megadatik, pl szép arc, szép fogak, szép haj, jó test.. De aztán rájöttem, hogy nincs értelme ezen filózni, hanem cselekedni kellett. Kihozni magamból a legtöbbet, és nem azt nézni, hogy másnak milyen jó.. (Annak a másnak lehet más gondjai vannak mellesleg). Szóval hajrá, ne hagyd, hogy bármi elvegye a kedved és ne érd el a célod, sikerülni fog :). Ha van kedved, írj majd időnként, hogy hogy haladsz. Akár magadnak is vezethetnék egy kis naplószerűséget a folyamatról, ez még inkább motiválni fog a kitartásban. Szurkolok neked :)
2012. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!