Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen gyorsan és...

Szerintetek milyen gyorsan és mennyit fogynék azzal a módszerrel ha nagyjából csak vizet innék egész nap (nagyjából alatt azt értem, hogy sok vizet innék és ennék kevés zöldséget, gyümölcsöt) és aerobikoznék napi 1 órát?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyorsan fogyni. A probléma az, hogy eddig nem vált be egyik fogyókúrás, diétás módszer sem, vagy ha fogytam is néhány kilót, egy idő után megálltam a fogyásban és lassan visszajöttek rám a kilók. Gyógyszereket nem szeretnék kipróbálni, mert fiatal vagyok hozzá, nem hiszek a hatásukban, és pénzt sem szeretnék bogyókra költeni. 15 éves vagyok, 176 cm, 80 kg. 15 kg-t szeretnék lefogyni, minél gyorsabban. Köszönöm a segítséget előre is! :)
2012. aug. 19. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a módszerrel csak kicsinálod magad, elsorvadni fogsz és nem fogyni. Hozzáteszem, ezután is vissza fogod szedni,amit leadsz ezzel az önkínzással. 15 kilót 4-5 hónap alatt egészséges leadni,ha tetszik,ha nem. Ha ennél gyorsabban fogysz,a szervezeted feladja,és utána a hatszorosát adod vissza. Emellé még 15 vagy,kislány,most fejlődsz,nem szabad fogyókúráznod,így pláne nem! Fiatal vagy,ebben igazad van! Keress egy olyan módszert,amit mondjuk úgy tudsz alkalmazni,hogy közben eszel is rendesen,és mozogj mellé. Hallgass rám,sokkal okosabb dolog inkább fél év alatt lefogyni, mint leadni minden kilót 5 hét alatt és utána a hatszorosát visszahízni.
2012. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyre nagyobb a gyanúm, hogy a diliházban valaki nem végzi megfelelően a munkáját, nagyon sok páciens kerül oda a számítógéphez...
2012. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na probald ki meddig birod vizen es roston es meg edzeni is akarsz mellette, talan par oraig birnad, aztan kiramolnad a hutot..jaj es nem fogynal semmit, söt..a gyors fogyas titka az amputalas, azt pedig inkabb szakember vegezze, eredmenyes fogyas idobe telik, es feherjet kell fogyasztani es zoldsegeket enni hozza, vizet inni es rendszeresen mozogni..
2012. aug. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!