Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 21 napig ízesítetlen kávén és...

21 napig ízesítetlen kávén és vizen élek, mennyit fogynék? Mellette egész nap mozognék.

Figyelt kérdés

15 és fél éves vagyok, lány. 180cm körülbelül és olyan 60-65 kg...

Régen voltam én már 50, akkoriban sok gyümölcsöt, zöldséget ettem, és kizártam az étrendemből a széndhidrátokat és a tésztákat. Ha 3 hét alatt lemenne legalább 10 kg (de ha 15 annak jobban örülnék)

Szóval ha ismét 50 kg leszek, áttérek megint a széndhidrát szegény, és tészta nélküli életmódra.

A kávé elveszi az étvágyam és állítólag felpörgeti az anyagcserét a koffein tartalma...

Szóval sok mozgás, torna, kávé és víz minden nélkül. 3 hét alatt mennyi menne le?


2012. aug. 9. 12:38
 1/9 anonim válasza:
100%
Ide tényleg csak komplett idióták írnak ki kérdést?
2012. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha
2012. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szoondiii ***** válasza:
36%

Kislány, senki sem tanított táplálkozni?


Így csak beteg leszel, de valahogy nem vagyok biztos benne, hogy tudod ez mit jelent. Koplalás teljesen más folyamatokat indít el a szervezetedben, nem fogyást.


Igazából kedvem sincs válaszolni, segíteni, mert eddig is valami idiótára hallgattál kávéval kapcsolatban..


ha régen ki tudtad zárni a szénhidrátokat, akkor most miért nem eszel úgy?

egyébként zöldséget, gyümölcsöt, húsokat kéne enned, így akár elérheted, hogy rövidke földi pályafutásodon terméketlen, beteg nő legyél.

nem tudom az életnek van-e értelme, ezzel együtt a tiédet éppen tönkreteszed.

2012. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anorexiásokkal van tele ez az oldal.
2012. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok drágaság, fantasztikusan okos lehetsz, ha azt hiszed, hogy NULLA tápanyagbevitellel sportolni tudsz... csak hogy tudd, 2 nap után felkelni se fogsz tudni, aztán még pár nap, és a mentők visznek majd el.
2012. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Smartguy86 ***** válasza:
100%

21 nap után mi lesz? Te leszel Cindy Crawford életed végéig? :DDD


Ezt nem hogy 21 napig, 3-ig se bírod csinálni. Utána vagy a szüleid visznek kórházba, vagy a halottas kocsi...


Legyél már észnél!


Enni kell! Ha nem eszel, azzal úgyse a zsírod fogy le, hanem az izmaid épülnek le, meg az agyad. ÚGy akarsz kinézni, mint valami teleszart zokni, miközben úgy elbutulsz, hogy csak ülni tudsz majd és bámulni magad elé???


Olvass:

[link]

2012. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

180 centihez egyébként is k.rva kevés az 50 kiló, de még a 60-65 is! 65 már talán oké...de inkább 70 lenne a normális. 50 kiló az úgy 160-165 centihez normális...


Nem is értem az ilyen idiótákat, vagy direkt provokálni jönnek ide az embert, vagy ennyire sötétek. Borzalmas...

2012. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21 napig nem birnad ki(max 1 hetig ha nem mozognal) csak kaveval es vizzel s hogy meg tornassz is melle.Inkabb terj vissza a regi etrendedre,mozogj sokat es akkor lassabban de biztosan lemennek a kilok.
2012. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bennem is felmerült, hogy ez mind provokáció csak. Ennyi hülye nem lehet egy rakáson...
2012. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!