Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sürgősen fogynom kell a...

Bratilla kérdése:

Sürgősen fogynom kell a fenekemből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bajban vagyok, kiderült, hogy holnap elutazunk a tengerpartra (ez egyfajta meglepetés is volt nekem), de én már azt hittem, nem megyünk sehova és nagyon elhanyagoltam magam. A bikini bugyim már nem jó rám, túl kicsi lett, újat venni meg már nics idő, mert itthon kell maradnom készülődni és befejezni a maradék munkámat. Miket egyek, milyen tornákat csináljak? Valaki segítsen, mert ez így nagyon nem lesz jó... Előre is köszönöm!


2012. aug. 21. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
:DDD 1 nap alatt akarsz fogyni? hát ez jó vicc... ennyi idő alatt semmi se fog történni, tehetsz akármit.. hónapok kellenek a látható formásodáshoz
2012. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy nap alatt akarsz lefogyni? melyik bolygón élsz te? 5-6 hét,mire a MINDENNAPOS edzésnek hatása van. csak jelzem. ezt buktad! előbb kellett volna gondolkodni és nem elhanyagolni magad.
2012. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam hátha tudtok valamit, amitől a löttyedtség gyorsabban eltűnik. És igen, előbb kellett volna gondolkodni, de gy voltam vele, hogy hadd élvezzem végre én is a nyarat. Amúgy nem kell holnapra, ha mondjuk pár nap alatt sikerülne egy minimális javulást elérni, annak is örülnék, így meg szerintem nem megyek fürdeni, majd egy rövidnadrágban hűsölök az árnyékban.
2012. aug. 21. 15:29
 4/5 poiu ***** válasza:
Ahová mész, vehetsz magadnak fürdőruhát - ebből élnek. Ha tanulsz ebből, akkor győztél - nem a strand miatt kell egészségesen élni és nem egy napig... Ez persze most nem vígasztal meg, de 120 év múlva nagyon hálás leszel nekünk :-)
2012. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én már most hálás vagyok annak, aki segítő szándékkal ír. Amúgy nem élek egészségtelenül, sportolok is, csak most a nyári szünetben nincsenek edzések. Nekem is pár perce jutott eszembe, hogy inkább ott kellene venni, de félek, hogy nem lesz, vagy nagyon drága. De nem nyavajgok, megérdemeltem, igazatok van.
2012. aug. 21. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!