Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bármilyen fajta fogyókúrába...

Bármilyen fajta fogyókúrába kezdek soha nem sikerül. Tudnátok ajánlani fogyókúrákat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már sokat próbáltál,akkor mi most itt hiába ajánlgatunk... ne fogyózz. állíts össze egy étrendet, és azt kövesd,nézd meg mennyi kalória kell ahhoz naponta,hogy fogyni tudj,és mozogj mellé sokat. és mindenekelőtt legyen kitartásod!
2012. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 poiu ***** válasza:
73%

Az edd ugyanazt, de kevesebbet típusú fogyókúrák nem működnek, mert ha keményítőt, cukrot eszel, hamar megéhezel és muszáj enned - nem a te hibád.

Az egyél semmit (pl. káposztalevest) ugyanezért nem működnek, a súlyos kalória deficit nem tartható fenn hosszú távon. Paleo v. Atkins - keress rá - azért hatékony, mert a keményítők kiiktatásával nem leszel éhes és könnyedén fogysz.

2012. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 EagleHUN válasza:

A Paleo vagy ahhoz hasonló diéták jók. A lényeg hogy húst (állati zsírt is) és zöldségeket meg gyümölcsöket eszel.

De semmi szénhidrátot: tehát tészták, kenyér, hagyományosan panírozott dolgok, lisztes habarásos kaják, sütik, cukrok, teljesen kizárva. Plusz egy keveset mozogsz mellette, kis dolgokkal kezd, séta, standon úszás, egy közeli hegy/domb megmászása, kerékpározás. Mondjuk mehetsz suliba/munkahelyre kerékpárral vagy gyalog is.

2012. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 EagleHUN válasza:

Jaj egyvalamit minden válaszoló kihagyott én is.

Orvossal győződj meg róla hogy nem hormonális a dolog.

2012. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

soha nem sikerül - tudod miert? Mert a fogyokurak nem mukodnek (hosszu tavon)!


Eletmodot kell valtoztatni es rendszeres mozgast beiktatni!


En kulfoldon elek, ennek koszonhetoen talan sokkal tobb fogyokura tipushoz van hozzaferesem, es hidd el, nekem sem mukodott egyik sem (ilyen dieta, olyan tabletta, amolyan szerek, teak stb.)

Talan ideig-oraig, de amikor abbahagytam, akkor visszament minden ugy, mintha nem is csinaltam volna.

Sajat magamon kiserleteztem es tapasztaltam, hogy mi mukodik es mi nem.

Rengeteget olvastam utana, hogy mit kene enni es mit nem. Aztan szepen lassan kezd osszeallni, mi az ami nekem jo es mi az ami nem.

Es persze mellette nyomom a sportot.


Az elejen nehez volt, es a hatam kozepere kivantam, de raszoktattam magam a sportra ugy, mint ahogy raszoktattuk magunkat arra, hogy fogat mossunk, hogy reggel megvessuk az agyat, stb.

A hormonjaimnak olyan jot tett a rendszeres sport, hogyha egy napot kihagyok mar hianyzik. Szabalyosan kivanom a sportot. Ez persze nem meglepo, hisz boldogsag hormonok termelodnek a sport kozben es ezek ugyanolyan fuggoseget tudnak okozni mint masnak a cigi vagy a pia.


Hidd el a fogyokura egy nagy atveres. Ha le is fogysz, ugyanolyan plottyed, puha maradsz mint voltal csak kevesebbet mutat a merleg. Viszont ha sportolsz rendszeresen, akkor nemcsak zsirt fogsz vesziteni, de nagyon jol fogsz kinezni es orommel nezegeted majd magad a tukorben ahogy itt-ott megjelennek a kis izmocskak.

2012. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:
Hármashoz kis helyesbítés: a zöldség is szénhidrát, de lasabban szívódik fel belőle a cukor a rostok miatt. Tehát a "gyors" szénhidrátokat kellene mellőznöd (magas glikémiás index, Google).
2012. aug. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi! Egy dolgot kifelejtettem...azt, hogy vegetáriánus vagyok. Egyébként köszi a tanácsokat.
2012. aug. 22. 18:31
 8/9 poiu ***** válasza:
Hát ez nem mindegy. Ovo-laktó legalább?
2012. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen. nem eszem húst, de állati termékeket igen
2012. aug. 23. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!