Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem egy lejjebb miért? (lent)

Nem egy lejjebb miért? (lent)

Figyelt kérdés
Június 9 kezdtem a fogyókúrámat és Július 23-án 8-9 kilót fogytam. Azóta eltelt egy hónap és semmit nem fogytam pedig ugyan úgy tart a diéta de nem mennek lejjeb a kilók még mindíg csak 8 kilóval vagyok kevesebb mint voltam.. miért? valami ötlet esetleg?

2012. aug. 23. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy és hány kiló?

Egyébként valakinél időlegesen meg szokott állni a fogyás. Ha jelentős a felesleg, majd megindul újra.

2012. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
173 cm/77-78 kg
2012. aug. 23. 16:10
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez alatt az egy hónapban hogy nem mozdult lejjeb a kiló hanem ugyananyi maradt hetente kb 3x jártam futni/biciklizni amit előtte hanyagoltam és mégse megyek lejjebb :S
2012. aug. 23. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Sportolsz is? Ha igen , mit? Ha nem, az úgy gáz!Sport nélkül nem lehet tartósan, meg szépen lefogyni! Diéta+ Sport!!! CSAKIS EGYÜTT!!! Azt sem írtad, mit értesz a diétád alatt! Ha megfelelően sportolsz és diétázol és megállt a fogyás, akkor tartanod kell " csalónapot"! Enni amit szeretsz, persze nem zabálni, de egyél, amit kívánsz!A csalónap felgyorsítja az anyagcserét! A fogyás azért állt meg, mert ha tartósan megvonsz a szervezetedtől, akkor elkezd tartalékolni! ennyi.
2012. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem:) Hát Az étrendem az úgyvan h kivan számolva a napi kcal bevitel és azt nem szoktam túlugrani sőt általába kevesebbet is eszek annál mert nem vagyok éhes. A sportot megm ostanában biciklizés:D sokáig futottam de mostanába inkább bicikliztem:)
2012. aug. 23. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A futás nem jó, nem zsírt éget! A biciklizés jó, de fele olyan hatékony sem,mitha egyenletes tempóban gyorsan gyalogolnál napi 45 perc-1 órát! A heti 3 sport nem tűnik elégnek, mondjuk azt sem tudom, hogy az mennyi ideig tart, mennyire hatékonyan csinálod! A kalóriadiéta nem a legjobb, mert lehet 1500 kcalot fehérjéből összehozni, de lehet cukorból, zsírból, szénhidrátból!A kettő nem ugyanaz! A kalóriadiéta lehet full egészségtelen! A diétának nem a kcal a lényege, hanem a táplálék típusa és a mennyiség elosztása!:)
2012. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És mit javasolsz mit csináljak?:)
2012. aug. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!