Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az a csodaszer az Activiába...

Mi az a csodaszer az Activiában? Minden reklámban máshogy hívják azt a. Bizonyos dolgot. Please help me

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ti tudjátok hogy mi az a csodás bifidusz aktiregulárisz ami segít Szulák Andrea beleiben a szarást előidézni??
2012. aug. 24. 00:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

omg. de nagy az isten állatkertje :) ok, majd szólok neki, hogy rohanjon a dokihoz. Bár eddig nem járt, mert nincs neki rá szüksége, néha a szemészhez elmegy, mert olvasószemüveg kell neki a rejtvényfejtéshez, és az íráshoz. (novellákat ír magának) Megmondom azt is neki, hogy a tej szar, és hogy soha többet ne igyon.

ostobaság, ember a neved....

2012. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Szoondiii ***** válasza:
0%

ne haragudj, de egy magabiztos senki vagy, aki 1 ember példájára képes levonni azt a következtetést, hogy a tej egészséges. és én vagyok ostoba?

mint írtam, ennyi erővel a dohányzás is egészséges, mert élnek 80-90 éves dohányosok.


azt fel tudod fogni, hogy a táplálkozás-egészség összefüggése bonyolultabb annál, mint mondjuk a cián hatása (megeszik, 100% halálozás).


a táplálkozásban vannak egyéni tényezők, érzékenységek, betegségre való hajlamok illetve ezek hiányai. vannak összeadódó hatások, vannak különböző tejfélék, mint hogy nemesítik az állatokat.


erre, és persze számos kutatás eredményére az okos magyar testvérem kijelenti, hogy a tej igenis egészséges. de vajon a rokonodon kívül van bármilyen mérvadó bizonyítékod arra, hogy a tej nem káros? csak mert a komoly dolgok nem úgy működnek, hogy kijelentesz egy tarthatatlan állítást, és igazad lesz mert leírtad. valami bizonyíték kéne, mondjuk hogy a tejfogyasztók között kevesebb a rákbeteg, vagy a cukorbeteg. csak sajnos a tejet nem fogyasztókhoz képest mindkettő magasabb. satöbbi.

2012. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Vicces vagy, emellett pont akkora senki vagy, mint én, pont olyan félinformációkkal. :DDD


Gondolom, nem te végeztél kísérleteket, mint ahogy én sem. Lehet, hogy a te környezeted tele van a tej miatt beteg emberekkel, én speciel egyet sem ismerek, bár elég kiterjedt az ismerettségi köröm, szakmámból adódóan, és elég nagy a családom is, meglepő módon ott sincs senkinek szinte semmi baja, a kisebb, mindennapos dolgokon kívül, mint pl megfázás. De lehet, hogy az én családom és ismerettségi köröm a korcs, pedig, ha jól tudom, egy olyan ember van csak benne, aki követi a mostani trendi biovagyokhúdejónekem életet.


Majd, ha nem fog változni évente pl a tejjel kapcsolatos hozzáállás a tudomány részéről, na, majd akkor lesz hiteles számomra a dolog. De amíg egyik évben kikiáltják minden rossz okozójának, a másik évben meg az az egyedüli üdvözítő dolog, addig már megbocsáss, de csak röhögni tudok rajta.

2012. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Szoondiii ***** válasza:

a tejet évtizedek óta ajánlja a hivatalos táplálkozástudomány, ugyan úgy mint a zsíros ételek fogyasztását nem ajánlja. ez nem új dolog, ez rég óta így van.


a tejfogyasztás káros hatásait is rég ismerik, nem változik évről évre. évről évre az változik, hogy én írok, vagy egy orvos, dietetikus..


mint hogy a kutatási eredmények nem változnak, lényegében nem is ellentmondásosak. akiknek érdeke a tejfogyasztást ajánlani, azok olyan tanulmány(ok)ra hivatkoznak, amik konklúziója a tejfogyasztás például vastagbél rák kialakulására gyakorolt káros hatása (Jolieke Van Der Pols, 2009).

[link]

(wynlord@freemail.hu címmel megtekinthető)

:)

2012. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, hogy te innen tájékozódsz. Gratulálok :D Kár, hogy szendi gábort a kutya nem ismeri el, mint táplálkozáskutatót, nem mellesleg, meg is értem, hisz programozó matematikus. Igaz, még elvileg szakpszichológus is (ehhez ért valszeg, mert manipulálni tud, ezt látjuk), de nem is phd-zett le.

Szóval majd akkor leszel te is hiteles egy icipicit, ha hiteles forrásokat hozol, nem egy ilyen kontárt. :D

2012. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezt én is megfigyeltem, hogy ezt az egy oldalt linkelgeted, ha forrást kérnek tőled. De ezen kívül nem is olvasol mást, csak erre alapozol? Olyan vagy, mint az összeesküvés-elméletek megszállottjai. Őket meg nehéz komolyan venni.
2012. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Perszemár minden rossz ami fehér és folyékony a lányok is mindig ezt mondják
2013. ápr. 13. 23:12
 18/18 A kérdező kommentje:
;)
2013. ápr. 13. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!