Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez kb mennyi kcal volt?...

Ez kb mennyi kcal volt? Belefér a diétába?

Figyelt kérdés

reggeli sajna kimaradt mert későn keltem:S

ezért 1kor ettem 2tojást rántottának kevés vajban készitve felkockázott pulykamell sonkával és 3 kisebb paradicsommal


aztán megettem 3körül 1 kocka medvesajtot:( (nem kellett vna)


fél 5kor csináltam salátát(paradicsom, uborka, póré hagyma, jégsaláta, felkockázott pulykamell sonka-szalámi natur jogjurtal és kevés majonézzel)szóval ebből ettem fél 5körül


majd 6kor ismét ettem ebből a salátából


és este 11kor pedig 1 babapiskótát fél pohár tejjel:( (éhes voltam:( ) rohanós napom volt, nem volt nagyon időm csirkét főzni v ilyesmi...


ebből


2009. júl. 24. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem látom a mozgást, anélkül szart sem ér akármilyen diéta.


Ha jól látom másfél étkezésed van naponta. Noooormális? (nem, amúgy nem)

Mi az, hogy kihagytad a reggelit? Felkelsz, eszel. Az a reggeli. Nehogy már a napszakhoz legyen kötve.


Úgy veszem észre, hogy olyan 20 gramm fehérjénél többet nem ettél, ami kevés.

[link]

2009. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azt minek irtam vna az nem akja..am mozogtam 60perc intenziv séta

és 40perc torna

2009. júl. 24. 23:31
 3/7 anonim válasza:
Kalóriatáblázatban keresd ki,de az a majonéz nem kellett volna.:P
2009. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez kb 880 kcal volt :)
2009. júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez elég kevés lehet, biztos nincs meg ezer. A medvesajt egyáltalán nem baj, a reggeli annál inkább, minél később kezded el, annál később "indul be" a szervezeted. Az este 11 órát sem kellett volna, azért nem bírhattad mert ez a napi menü az éhezéssel egyenlő és ezt a tested is tudja. Többet kellene enni, de inkább reggel, délben.
2009. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
a majonézt el kell felejteni sajnos. és az esti szénhidrátot is.
2009. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Azzal csak részben van baj AMIT eszel (leszámítva a majonézt meg a szalámit), a gond ott kezdődik, hogy az égvilágon semmi következetesség nincs az étkezésedben. Össze-vissza bekapsz valamit ami épp a kezed ügyében van, akkor amikor eszedbe jut. 11-kor babapiskóta... Ha olyan későn megéhezel, akkor inkább gyümölcsöt egyél. De még jobb úgy alakítani, hogy ne legyél éhes már lefekvés előtt... És 5kor salátázol, majd 6-ra már megint megéhezel és újra salátázol? Ebből érezhető hogy semmit nem ért a dolog, ha össz egy órára volt elég a szervezetednek. Étkezz tartalmasabban de következetesebben.
2009. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!