Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az édesítőszeres szörp hízlal?...

Az édesítőszeres szörp hízlal? Akadályozza a fogyást?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hiszen, kb 0 kcal van benne.
2012. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de nem tartom jó ötletnek... A cukormentes étel-italokba általában mesterséges édesítőszereket raknak, ami nagyon nem egészséges... Ha sikeres fogyókúrát akarsz, akkor egyszerűen leszoksz az édes ízről, tapasztalat... Hidd el, csak pár édesmentes nap (kivétel gyümölcsök), megéri!
2012. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, mennyire hizlal, de az tuti, hogy baromi egészségtelen!
2012. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az édesítőszerek növelik az étvágyat, és raktározásra késztetik a testet, még ha önmagukban nem is tartalmaznak kalóriákat
2012. szept. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
54%

:) Dobd ki a kukába az édesítőszert. Most olvastam róla tegnap. Egy baktérium fekáliája, egyszer már betiltották, csak a pénzlobbi megint behozta! Lyukakat okoz az agyban, rákot okoz, stb... Amit el tudsz képzelni. Tudod mi hizlal?

Az a sok méreganyag amit megetetnek velünk! Ugyan is a szervezet a méreganyagokat a háj szöveteiben dugja el, "semlegesíti", ha már a vizelettel, és egyéb más módon, mint pl az izzadással nem tud megszabadulni tőle! Mert ugye mostanában nem illik izzadni, úgy hogy jó kis alumínium porral betömjük a hónaljunk pólusait, nehogy büdösek legyünk. Azért vagyunk büdösek, mert a méreganyag, amitől szabadulna meg a szervezet, büdös! Illetve a hónalj szőrein megtelepedő baktériumok okozzák, ha az ember nem tisztálkodik megfelelően.

Én akkor fogytam sokat, amikor a kenyeret, és ilyen termékeket kiiktattam az étkezésemből. Kb heti egy kiló. Minden mást ettem, csak kenyeret nem, és búzaszármazékokat. Állítólag 2 szelet fehér kenyér, olyan mint ha 3 púpos kanál cukrot ennél. És hosszútávon 2-es típusú cukorbetegséget okoz. Nem a búzával van a baj, hanem a fogyasztásának mértékével. Túl sok búzát eszünk. Kevesebbet kéne.

2012. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!