Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reganon vagy Adipex retard?...

Reganon vagy Adipex retard? Ki melyiket ajánlja? Tapasztalatok fogyás és mellékhatások terén? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Csakis olyan személyektől szeretnék választ kapni,akik már szedték a fogyasztószereket! Okoskodásoktól kíméljetek!Köszi
2012. aug. 26. 10:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Te hülye vagy? Minden nap meg kell ugyanezt kérdezned?????

Mindig beírja valaki, hogy ezek drogok. Mikor fogod már fel?!

2012. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nézd, úgy érzem nincs jogod senkit lehülyézni, mert nem is ismersz, a másik meg, világosan odaírtam, hogy az okoskodásoktól kíméljenek! Köszi a kimerítő "okos" válaszod, de ilyesfélékből nem kérnék többet, ha nem gond! A saját kérdéseid alá írd, az efféle szöveget, ne ide! Szép napot! ;)
2012. aug. 29. 10:02
 13/17 A kérdező kommentje:
És nem mindennap írom ki ugyanazt a kérdést. Ha tudsz olvasni, talán a dátumot is tudod értelmezni!
2012. aug. 29. 10:07
 14/17 anonim ***** válasza:
59%

szia. a regenon nem tudom, hogy mi.

az adipexről csak annyit, hogy akik heti 6-7 kilokat fogytak, majd korházban végezték, a bogyó nélkül is oda kerültek volna.

na szóval.

én minden reggel szedtem 3 napig, aztán 2-3 naponta 1 szemet. nagyon jó. tejesen elveszi az étvágyat. nulla. semmi. nekem majdnem hogy nehezemre esett enni.

de én napi 4x ettem, csak ilyen kis piciket. heti 1-2 kilot fogyok vele. sokszor jojoztam már, most nincs hozzá kedvem :D ugyhogy, én lassan de biztosan haladok :)

remélem segítettem. sok sikert :)

2012. szept. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

ja, és még valami. akiknek feldobta a vérnyomását huszonhétezerhatszázra, és majdnem belehalt, azokat nem teljesen értem, mivel rá van írva, hogy magas vérnyomásosok nem szedhetik. akkor mit vártak?

ha allergiás vagy a mogyorora, majd megeszel 3 zacskoval, ugyan ugy korház lesz a vége..

2012. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Eddig nincs tőle bajom, és nekem sincs étvágyam. Nem szedem én se minden nap. :)
2012. szept. 5. 09:31
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez érdekelni fog:


[link]


kb a közepe táján van szó az adipexről. Nem csak magas vérnyomásosokat juttatott kórházba. Olyanok szívét is felpörgette nagyon, akiknek nem volt szívbetegsége előtte!

Én is el akartam kezdeni szedni. Már nagyon rajta voltam, hogy megveszem. De olyan tapasztalatokat olvastam róla (meg hát ugye a híradó is), hogy meggondoltam! Inkább nem!

2012. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!