Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futástól fáj a térdem? Meg...

Futástól fáj a térdem? Meg néha a sípcsontom!

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy jobb alak elérése érdekében elkezdtem futni, és futások után kínzóan fáj a térdem, nlha a sípcsontom. Amúgy sem valami erős a bal térdem, mert picit kattog ha előre-hátra mozgatom. Abba kéne hagynom emiatt a futást?

14/L


2012. aug. 28. 12:13
 1/8 anonim válasza:
lehet, hogy abba kellene hagyni... kérdezz meg egy dokit... a sípcsontom egyébként keme is szokott fájni..
2012. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a sípcsontom nekem is iszonyatosan szokott fájni, már van hogy sírok mikor futok , annyira fáj, de akkor se hagyom abba
2012. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán a sípcsontomon, inkább a térdemen van a hangsúly.
2012. aug. 28. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Cipőd megfelelő? Futótechnikádra odafigyelsz?

Próbáld először valami gyógytornával erősíteni a térded körüli izmokat. De előbb tényleg nézesd meg orvossal.

2012. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ugyanez van nekem is sztem kezdődő porckopás, de hol szoktál futni betonon. Nem biztos h a futás lenne neked a megfelelő sport. Inkább ússz.
2012. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el :(

2012. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Óóóó...ez nem túl jó.. maradok a görkorinál, biciklizésnél. :)
2012. aug. 31. 10:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Asztfalton vagy földön futsz?

Amikor az úton futottam nekem is nagyon fájt a térdem közben, de a füves területeken semmi bajom sincs.

Nem kell annyira erőltetni ha érzed hogy kezd fájni a lábad akkor válts tempós sétára.

Én most tervezem hogy beszerzek egy futó cipőt. Tudtommal sokat számít

2012. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!