Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az arcbőr szépségét befolyásol...

Az arcbőr szépségét befolyásolhatja ha valaki el van hízva, lehet ettől zsíros és pattanásos valakinek az arcbőre mert van feleslege nem is kevés?

Figyelt kérdés
Nem szép egy tokás fej.

2012. aug. 28. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,persze! Bár az a tapasztalatom,hogy egy molettebb lánynak szebb a bőre,mint egy sovány,aszott nőnek.
2012. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze nincs hozzá. Már ha csak azt vesszük, hogy én vagyok 170 cm és 51 kg...mégis szíros, tág pórusú a bőröm. Én inkább azt figyeltem meg, hogy a kicsit teltebb lányoknak szinte mindig szép bőrük van és nem is ngyon ráncosodnak.
2012. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a súly miatt. Amikor egészségesen kajáltam gyönyörű volt a bőröm, hibátlan, matt, és nem volt miteszerem, pattanásom csak nagyon ritkán. Aztán meguntam, elkezdtem zabálni zsíros dolgokat, és tele lettem pattanásokkal. Szóval most inkább kezdek visszatérni a régi életmódomhoz, mert ha nem is híztam meg, de a bőröm és a hajam csúnyább lett.
2012. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is annyi csak az összefüggés, hogy egészséges étkezés=szebb bőr, ezt én is alátámasztom saját példával.

utolsó válaszoló, kicsit off de bocsi: hogy nem híztál vissza a régifajta kajálással??? van valami titkod?:D

2012. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy számolom a kalóriákat továbbra is, és nem megyek 1600 fölé. De ettől még eléggé szánalmasan kajálok, eléggé zsírosan:D
2012. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!