Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm fiatal csajszi. Túlsúlyos elég durván :/ Ezt tudja ő is és már próbált ellene tenni de a folytonos kudarc miatt abbahagyta szóval nincs benne elég kitartás. Próbált diétázni max 1,5 hétig bírta. Mondjuk genetikája szerint se lesz sose vékony de már most túlszárnyalta majdnem az egész családot. Amit eszik, iszik az se egészséges. Mirelit pizza, energiaitalok, kávé, sonka, tojás, sült virsli...sok zsíros. Ha mondanánk neki, hogy figyi nem így kellene élned biztos megsértődne.
2012. aug. 28. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mondjuk genetikája szerint se lesz sose vékony.."

Ilyen nincs, egyedül a kolecisztokinin nevű hormon az, aminek komolyabban köze van a genetikai kövérséghez, de az egy más dolog.

Amúgy őszintén szólva..szánalmas. Mármint annyit megtehetne, hogy nem issza literre a cukros löttyöket, mert már az rengeteget segít, azért egy kóláról lemondani szinte semmi. Ha mirelit pizzát eszik, akkor gondolom főzni nem tud, hát így persze, hogy nehéz diétázni, ha nem tud magának összerakni egy normális kész ételt.

2012. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és mi itt a kérdés? sok ehhez hasonló ember van, ha nincs meg az akarat, akkor sose fog lefogyni... max ha valami durv a egészségügyi probléma rá nem döbbenti, hogy mit tett magával. de a berögzült szokásokat nehéz megváltoztatni, és a komfortzónából egyre nehezebb kilépni, minél régebb óta éli valaki ezt a zabáló mozgásszegény életmódot.
2012. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 120 KG voltam. De szinte undorodtam magamtol. Nem igaz,ha ő is belenéz a tükörbe nem ugyanezt éli át... Régen strandra se mertem kimenni. Most meg úgymond önbizalommal telve tudok kimenni egy standra és ez nagyon jó érzés (és persze egészség miatt is fontosa fogyás).De annyit legalább csinálhatna,hogy energiatolból cukormenteset vesz, Deitet vagy Coke zerot inna (Persze víz lenne legjobb) , és sült virsli helyett főtt virslit enne stb...
2012. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg ő maga nem akar változtatni addig a környezete hiába akarja. Tapasztalatból mondom én 164cm/80kg voltam (ez volt a max) persze ezek mindig szép lassan jöttek fel rám de nem érdekelt, ugyanúgy folytattam az egészségtelen életmódomat. Anyukám mindig piszkált érte, de mivel a környezetem soha nem említette meg, arányos voltam ezért a fiúknak is tetszettem, nem is volt motivációm. Én nem undorodtam magamtól. Viszont tavaly Candidás lettem. Először persze hallani sem akartam a diétáról, gyógyszerekkel próbálkoztam de nem segítettek. Elkezdtem a diétát és csak úgy olvadtak le a kilók mivel ugye alig ehettem szénhidrátot. Azóta már meggyógyultam mert mint kiderült a fogamzásgátló volt az oka, de semmi pénzért nem térnék vissza a régi életmódomhoz. Jól érzem magam az egészséges ételekkel, már hozzájuk szoktam és élvezem is őket. Minden reggel lefutok 5km-t és tornázok. 55kg vagyok és nem azért vagyok boldog mert csinosabb vagyok hanem mert jó érzés egészségesnek lenni és egészségesen élni, de ez csak 21 éves koromban tudatosult bennem eddig soha.


21L

2012. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!