Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Némely fogyókúra szerint...

Némely fogyókúra szerint vacsorára nem célszerű (sok) fehérjét fogyasztani. Ez miért van? Bocs ha buta kérdés, de még csak most kezdek belelendülni a témába.

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
mert a nap végére már nem kell az energiát adó szénhidrát, hisz a lefekvés közeledtével nincs rá szükség. a fehérje az izmok tápláléka, könnyen emészthető, ezért ellát tápanyaggal éjjel is.
2012. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hoppá, félreolvastam, kimaradt a nem szócska. erre a kérdésre nem tudok válaszolni, szerintem kell a fehérje nagyonis :)
2012. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2012. aug. 28. 17:41
 4/4 Krisz85 ***** válasza:
ezt nem tudom ki állítja de jó hülye az szent, egyrészt a fehérje ahogy írták aminósavakból áll amik szükségesen az izomszüvet építésben és megtartásban, másrészt este ehetsz szénhidrátot, sőt teljes étkezést is tarthatsz attól függően mikor és milyen intenzitáson edzel, pl délután nyomok egy 3 és fél órás hegyi sprint edzést bringával 1600 kcal-t elhasználva, totál lemerült raktárakkal hazamegyek este 7 kor, akkor még fogok enni szénhidrátot és fehérjét is, ezzel nincs gond, sőt még fogyok is tőle, az egyéni célok függvénye, hogy mikor mit és hogyan kellene enned. ha van még kérdés keress meg priviben,
2012. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!