Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tésztaféléket lehet...

Milyen tésztaféléket lehet enni szénhidrátnapon?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Paradicsom szószos tészta, fűszervajas tészta, ketchupos tészta, zöldséges tészta, vannak olyan üveges szószok,azok is jók a tészára, csak ne tartalmazzanak húst, vagy sajtot, nézd meg mik vannak benne, ha nincs benne pl darálthús, akkor mehet az is. De most ezt nem értem.. Hogy érted hogy tészta félék? Mehet még a kakaós csiga, kakaós tészta, diós tészta, lekváros tészta, grízes tészta, mákos tészta, pizzás csiga, zöldséges pizza, fűszeres tészta, pirítós kenyér, francia pirítós, kakaós kalács, fonott kalács, csokoládé torta, csokoládé, almás rétes, pogácsa, fagylalt, jégkrém.

LÉNYEG HOGY NE KRÉMES, TEJSZÍNES, PUDINGOS, TÚRÓS, SAJTOS, HÚSOS, termékeket egyél.


Én nagyon sokat fogytam ezzel a diétával, merem ajánlani, egyél nyugodtan :)

2009. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármilyet. A tészta szénhidrát.
2009. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor én csináltam ezt a fajta diétát, akkor pizzatésztát sütöttem ropogósra kecsapos- oregánósan.
2009. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!