Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan mondjak le a kenyérről?

Hogyan mondjak le a kenyérről?

Figyelt kérdés
Imádom a kenyeret nem tudok enni semilyen ételt enni, ha nincs mellettem a kenyér. tudom,h nem egészséges meg hizlal is, de mivel potolhatnám a kenyeret. Ami laktat és még jó is? S nem hizlal. :((
2012. aug. 30. 14:11
 1/6 Antimod ***** válasza:

Nem kell lemondani a kenyérről. Keress teljes kiőrlésűt! Az gyakran sokkal tömöttebb, mint a fehér, és hamarabb jóllaksz tőle.

Ajánlom még a kétszersültet, bár az kicsit más jellegű, de pótolni adott esetben jó lehet.

2012. aug. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:
53%
Nem fog tetszeni: nem kell pótolni. Egészen más, ha nem eszel kenyeret. Pár hét után nem fog hiányozni. Nyilván időnként bűnbe esel, de megbánod, mert útálni fogod azt a telítettség érzést, amit a nedveket magába szívó kenyér okoz.
2012. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Tudom hogy nem egy friss ropogós héjú kenyér, de én ezt szoktam venni és szeretem:

[link]


Teljesen olyan mint a fehér toast kenyerek, csak sokkal kevesebb benne a szénhidrát, az is lassan felszívódó, ezért jobb a glikémiás indexe is.

2012. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele imádom a szendvicseken ha lehetne csak azokon élnék. De hát nem lehet. Amikor lekezdtem fogyókúrázni akkor teljesen mellőztem a kenyeret, és egy idő után már nem is hiányzott. Azóta már reggelente azért mindig teljeskiörlésűt sonkával. Nem kell róla teljesen lemondani
2012. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem vitatom az előttem szólók igazát, talán tényleg jobb lenne egészségesebbre váltani, de magam is a kérdezővel hasonló cipőben jártam és járok. Egyszerűen imádom a friss, ropogós héjú, lágy belű - már-már kalácsszerű - alföldi fehér kenyeret. Az illatát, az ízét, az állagát - mindent!


Éppen emiatt amikor elkezdtem a kalóriaszámlálós fogyit, ez volt a legnagyobb dilemmám. Próbálkoztam másféle kenyerekkel, de úgy voltam vele, hogy akkor inkább a nagy semmi, annyira nem jöttek be azok az ízek.


Végül úgy döntöttem, a fehér kenyér élményéről nem fogok lemondani, vállalom az ezzel járó többletkalóriákat és beosztom úgy az étrendem, hogy beleférjen annyi kenyér, amennyi csak jólesik.

Tehát én inkább másról mondtam le, pontosabban máshogy szerveztem az étrendem, csak hogy megmaradjon az imádott fehér kenyerem :)


Ha jól van kialakítva az étrend + megvan a kellő napi mozgás is, akkor még így is lehet szépen fogyni.

2012. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:
16:08 Jó neked! Én pizzából, meleg szendvicsből nem tudok picit enni.
2012. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!