Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az osztályomban azt mondják...

Az osztályomban azt mondják kövér vagyok. Ezért leakarok fogyni. Tudtok adni valamilyen tippet?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok 53 kg most így nézek ki: [link] , [link] (nagy a medencecsontom)(de szerintem lekéne fogynom)ti mit gondoltok?
2012. máj. 21. 09:10
 1/9 anonim válasza:
100%
ne fogyokurázz mert nem vagy kövér , ne tedd tönkre magad mert növésben vagy , inkább csak sportolj kicsit ha jobban akarod magad érezni, futás , bringázás , de ne vidd túlzásba , nem kell fogynod mert növésben vagy és étkezz egészségesen de ne ess a ló túloldalára sem
2012. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Én amondó vagyok, hogy van ott néhány kiló felesleg. Elég, ha leszoksz (vagy radikálisan csökkented) a cukros és a finomlisztes kaják fogyasztásáról, egyél helyettük zöldséget-gyümölcsöt, és mozogj többet. Az se mindegy persze, hogy hány centi vagy, mert mondjuk a 170 centihez nem olyan sok az az 53 kiló...
2012. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a súlyoddal van baj, hanem hogy nem nagyon látszik rajtad izom. Menj el sportolni valamit, kicsit lehet, hogy fogyni is fogsz tőle, de ez nem biztos. Viszont vékonyabb és formásabb leszel, mert az izom sűrűsége nagyobb, és határozottabb formája van.
2012. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha azt mondják rád kövér vagy ,akkor kiváncsi lennék hogy ők milyenek,pálcika emberkék?

Szerintem ez így pont jó,ez az egészséges,de ha nem érzed jól magad a bőrödben kezdj el valami sportot;futás,biciklizés,úszás.

2012. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
68%

szerintem menj el szépen táncolni, karatézni vagy öttusázni, mégpedig azért, hogy ne legyen időd ilyesmin gondolkozni 12 évesen. most fejlődik ki benned sok minden, amit később életed végéig használni fogsz. szóval:

-ne(!) diétázz. inkább minden étkezéshez egyél egy kis zöldséget (ami megmozgatja a beleket, és felgyorsul az emésztés).

-egyél meg minden finomságot, amit anyukád főz, de sose egyél unalomból pl. tv előtt

-tornázz bármit, minden héten 1 vagy két alkalommal. ez egyrészt lefoglal, átalakítja a babahájat (ami téged most annyira zavar), és megnő az önbizalmad

- amikor átkerülsz a "jó nő" kategóriába az osztályban, az új barátok mellett tartsd meg a mostani barátaidat is (mert nagyon értékesek).


25/L

2012. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket.és 161 cm vagyok
2012. máj. 21. 18:10
 7/9 A kérdező kommentje:
és a fitness,aerobik,joga meg a torna segit leadni a kilot?
2012. máj. 21. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon messze vagy Te még a kövérségtől!
2012. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen csinos vagy! Sporttól tényleg jobban fogod érezni magad, heti 1-2 alkalomtól. Ha mindenáron fogyózni akarsz, akkor csoki vagy egyéb nasi helyett háromból kétszer zöldséget rágcsálj, és minden nap egyél egy adag salátát, az bőven elég.
2012. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!