Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koleszos vagyok és laktózérzék...

Koleszos vagyok és laktózérzékeny, mégis fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Mindig rosszul voltam a tejtől meg a tejtermékektől, aztán úgy egy hete kiderült, hogy mi a bajom. Ennek ellenére fogyni szeretnék.

Egy csomó kérdésnél olvastam, hogy túrót meg hasonlókat kéne enni este, de ugye nekem azt nem lehet. A kollégiumban eszem, reggelit és ebédet. Azt meg tudom csinálni, hogy nem kérek vacsorát, hanem elintézem saját magamnak.

Tudnátok segíteni?



2012. aug. 30. 19:57
 1/1 poiu ***** válasza:

Laktóz érzékenységgel lehet túrót enni, mert abban nincs, vagy minimális a tejcukor. Azért kérdezd meg a dokidat. Sokan valójában nem laktóz, hanem glutén érzékenyek, ha nem esznek glutént elmúlik a laktóz probléma. Ha gluténre nem vizsgáltak, feltétlenül nézesd meg. Mindenképpen jó lehet neked a paleo diéta - keress rá.

Vacsora: én gyakran eszem grillcsirkét, egészben nem drága, 4 vacsorára elég. Mellé valami saláta, zöldség, ami olcsó a szezonban.

2012. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!