Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogok fogyni 1 hét...

Mennyit fogok fogyni 1 hét alatt ha járok szaladni és diétásan eszek?

Figyelt kérdés

3x megyek 1 héten szaladni, reggel. 400m a futó pálya. Én csinálok 3 kőrt, aztán leállok kéz ízmot csinálni és hasizmot. azután megyek haza.

3x étkezek egy nap, probálok diétásat enni. mint pl.:zsirszegény jaurt, túró, csirke husi, nem eszek kenyeret és édességet. és csak vizet iszok. ja és meg puliszkát/málét is eszek. kb ennyi. köszi a válaszokat!



2012. aug. 29. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hét alatt biztosan nem lesz látványos a változás,ahhoz 6-8 hét kell.
2012. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jaj. nem is azert kerdeztem. tudom en h nem less latvanyos. csale tudni szeretnem, h mire szamitsak.


amugy meg 17/L es 70 kg es 164 cm

2012. aug. 29. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
egy hét alatt egészségesen fogyhatsz fél kilót , vagy egy kilót. Egy héttől ne várj csodát , egy pár hónap múlva látszani fog az eredmény, amúgy meg az elgondolás nem rossz, annyival egészíteném ki , hogy többet kellene futni , legalább egy olyan 25 percet , később meg majd növelheted azt is. Én is 400 méteres pályán futok , de én már 10 kört , pedig két hónapja kettővel kezdtem. :)
2012. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na klassz:D novelni is fogom:)
2012. aug. 29. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Csináld a futást edzésterv szerint. Én jobban megbíznék benne, mintha a saját hangulatom szerint mennék, úgy könnyebb elsumákolni. Ráadásul jobban is fejlődsz.
2012. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

de tenleg, most motivaltal:D

2012. aug. 30. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!