Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásító diétán vagyok. Ez...

Szálkásító diétán vagyok. Ez mennyire törné keresztbe?

Figyelt kérdés
Szálkásító/zsírégető diétán vagyok már kb 1 hete, viszont most hétvégén egy olyan névnapi buliba vagyok hivatalos, ahol muszáj lesz alkoholt innom (sajnos, valószínűleg sokat XD), mert ha nem, akkor megsértem a házigazdát. Meg akkor már biztos hogy becsúszik valami éjszakai kaja is ilyesmi..De természetesen másnap ugyanugy folytatnám tovább a diétát.
2012. aug. 30. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
semennyire
2012. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 poiu ***** válasza:
Ha van időd, semennyire. Ha surgős, akkor nem jó, mert az alkoholhoz vizet is kell innod (ugye tudod?) és annak pár napig lesz hatása.
2012. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát minél hamarabb szeretnék lefogyni, mint minden ember:) De azért nincs határidőm. Ezt a vizeset pedig nem, igazából nem tudom. Azt tudom hogy az alkohol vizet von el, de minek is lesz még pár napig hatása? Kifejtenéd nekem? Előre is köszönöm!
2012. aug. 30. 20:49
 4/9 Krisz85 ***** válasza:
1 hete diétázol szerinted?! az első két hétben kezded el úgy komolyabban bontan ia zsírt ha mindent jól csinálsz, nem ezen fog múlni a Mr. Olimpia cím :D
2012. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 poiu ***** válasza:
Az alkohol vizet von el, igen, amire muszáj innod egy csomót, többet, mint volt előtte. De szerintem a szálkásítást és a fogyást érdemes megkülönböztetni. A szálkásítás szerintem az, amikor egy testépítő a genetikai minimum zsírszázalék alá fogy (furán is néz ki). Ez durva és nem egyszerű. Kicsit fogyogatni nem olyan nehéz.
2012. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

poiu!


Igazad van, csak már belekavarodtam ezekbe a dolgokba:D Én fogyni akarok megközelítőleg sztem kb. 6-7 kg a problémás. Nem nehéz fogyni, én régen el voltam hízva nagyon, onnan könnyű volt lefogyni egy ilyen átlagos szintre. Most viszont már nagyon nehezen akar lemenni a maradék..de muszáj lesz neki:)


Köszönöm mindenki válaszát!

2012. aug. 31. 00:04
 7/9 poiu ***** válasza:
Az utolsó 6 kg mindenkinek nehéz. Lazíts, ne akarj egy darabig fogyni, viszont tartsd a súlyodat. Nem tudom, mi a diétád, ha eszel keményítőt, próbáld meg lecserélni zöldségre.
2012. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már kb fél éve ezt tartom..:) Hát reggelire 1 szendvics vagy valami szénhidrát, dél körül rizs+csirkemell, este saláta+csirkemell.


Közben napi 40perc kocogás kb+heti 3X sulyzós edzés.

2012. aug. 31. 12:47
 9/9 poiu ***** válasza:
Kísérletezz. Megpróbálhatnád kihagyni a gyors szénhidrátot a reggeliből: pl. kevés párolt zöldséges rántotta, vagy sonka, ilyenek. Nekem nem gond kihagyni a reggelit, de van aki ettől elájul.
2012. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!