Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan győzem le azt a gondola...

Hogyan győzem le azt a gondolatot hogy ciki futni?

Figyelt kérdés

A fogyókúra mellett szeretnék sportolni is,a futást választottam.Ma kezdeném el a futást.Szerintetek ciki?

És miben fussak?

Köszi.


2009. júl. 27. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Vágj bele bátran és tarts ki! Ha nem igazán vagy elégedett a formáddal (esélyes, ha épp fogyózás miatt kezdesz futni) akkor valami lezser, de többet takaró cuccban, rövidujjú polo, plusz hosszú szabadidő naci (vékony pamut, vagy lenvászon). És légy nagyon büszke magadra, hogy belevágsz! Ne foglalkozz azzal sem, ha netán minden alkalommal olyanokkal találkozol futás közben, akiknek jobban megy, csinosabbak, etc., nem velük versenyzel, csak a saját teljesítményed a lényeg! Magadhoz képest nagyon hamar fejlődni fogsz, ami további lendületet ad majd! Hajrá!
2009. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszy :) 16/L vagyok és végülis olyan helyen futnák ahol nincs sok ember és hosszú a táv.Nem vagyok kövér csak pár kilót szeretnék leadni.65 kiló vagyok jelenleg.
2009. júl. 27. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ciki, sőt! Mondjuk ahol én lakom ez egy teljesen természetes dolog. :)


Annyi tanácsot adnék még, ha elfogadod, hogy ha most kezdesz el futni és eddig nem nagyon futottál max a suliban tornaórán két kört, akkor inkább kezd rövidebb távval és fokozatosan emeld, hogy legyen sikerélményed és hogy fokozatosan hozzászokj a mozgáshoz. Ha előszőrre akarsz sokat tapasztalat nélkül az nem mindig a legszerencsésebb. Amúgy vannak fenn a neten nagyon klassz futó programok, amik adnak egy tervet, hogy x hét alatt eljuss egy bizonyos szintre. Szerintem nagyon jók, nézz ennek utána, hátha találsz valami hasznosat benne.

2009. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért gondolod, hogy ciki lenne? :)

Amikor futok, és jönnek velem szembe, nekem is megfordul a fejemben, hogy biztos arra gondolnak, milyen héjas vagyok, és nem árt nekem a mozgás, de ez hülyeség. Légy büszke arra, hogy csinálod! :)

2009. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, ha ciki, akkor nehogy fuss! Mit fognak szólni az emberek!
2009. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bevallom őszintén,17 éves vagyok és életemben először 4 napja futottam egyedül,magamtól!!!Kb 900-1000 métert egy hosszú naciban és pólóban,mert este volt és hűvös.És én mindenkinek azt tanácsolom,hogy ne az evést korlátozzátok "fogyókúránál",hanem többet kell mozogni.Persze ez túlsúly esetében nem így van,de ha pl 5-7 kg felesleg van rajtad ne kezdj el koplalni!Mozogj sokat,és ha nem is megy le,csak 2-3 kg,örülj,mert az izom nehezebb mint a háj,ezért nem fogytál sokat,de legalább erősödtél!És fuss bátran,kitartás!!!:)
2010. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!