Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyòkúra alatt rossz a...

Fogyòkúra alatt rossz a vegyes rozs-fehér kenyér? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Reggel mindig eszem 1 szelet kenyeret(kb 10 dkg),de megnéztem a papìrját és csak 30% a rozsliszt benne,a többi 70 bùza.Ez rossz fogyòkùra alatt vagy "ehető"?Vagy egyek inkàbb 100%-os rozskenyeret?(Azzal az a baj,hogy a hèja jò kemèny.)
2012. aug. 31. 00:53
 1/3 A kérdező kommentje:

Ebédre hùs és zöldség mellé eszek 5 dkg barnaizst is.A kenyér és rizs mellett is fogok fogyni?

Kb napi 1500-1600 kalòriát eszem,168 cm és 71 kg-os nő vagyok.

A normàlis válaszokat köszönöm!:-)

2012. aug. 31. 00:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb lenne a 100%os, és mellé fehérjedús ételek. sok mozgás, stb. De gondolom ezeket te is tudod.


amúgy ha szeretnél tanácsot, egyeztethetünk is akár, szívesen segítek.:) Én is most fogytam le nem olyan régen.

2012. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barnarizs is jó, persze nem kell csak azt enni mértéket kell tartani, de igen, lehet fogyni akkor is ha eszed. Én is ettem, ráadásul a barnarizsben sok vitamin van.
2012. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!