Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kitaláltam a sok féle diétából...

Kitaláltam a sok féle diétából 1 egyszerűt. Használhat valamit a fogyásban? [Tovább lent]

Figyelt kérdés
A heti 2-3 alkalommal való testmozgás az adott. (alap, de úgy hallottam a suliban ezentúl minden nap lesz tesi) Szóval: reggelire megeszek 2db főtt tojást, esetleg mellé bolti kétszersültet meg vagy paradicsomot. Ebédre grillezett csirkemell, rizzsel és párolt zöldséggel (Brokkoli általában mert nagyon szeretem) Uzsonnára, ha nem felejtem el akkor max 1 alma. Vacsira pedig 1 pohár 1,5%-os tej, és egy bögre szűztea üresen mert ha nem iszom a szűzteát nem tudok WC-re menni. Én úgy veszem észre eddig pozitív a hatása, már az is sokat segített hogy unalmamba nem ettem és mindenből fél adagot szedtem.
2012. aug. 31. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
reggelire fottojas jo is lenne, de oszt nem fogsz bufdoseket pukizni suliba? en meggondolnam, amugy meg reggelre egyel pl graham kiflit sonkaval zoldsegekkel, annyi szenhidrat kell a napkezdeshez es h tudj figyelni a suliba, kell tizorai is, vigyel joghurtot zabpehellyel pl, ebed az jonak tunik, uzsi is jonak tunik, vacsire pedig mindenkepp feherje kell h alvas kozben regenaralodhasson az izom es serkenti a fogyast is, tehat husok, turo..iesmik, a tej zsiros vacsira, szuzteat meg nem kellene mindennap inni, inkabb egyél tobb magneziumot tartalmazo ételt, akkor jo lesz az anyagcseréd.
2012. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó de ezt is ajánlom:Éességeket egyáltalán ne egyél. Édes üdítő helyett igyál ásványvizet vagy édesített ásványvizet. (A Te esetedben teát).Egyél napi 5x de keveset, mert ha annyit fogsz enni mint most 5x, akkor hízni fogsz. Minden étkezés előtt igyál min. 16 kortyot. Ezzel 3~4~5 kilót lehet fogyni, de csak fokozatosan. Sok sikert!
2012. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Éhen fogsz ettől halni... vacsira 1 pohár tej, az nagy semmi...
2012. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol van ebben a tízórai és a normális délutáni-esti étkezés (uzsonna, vacsora)? Ez nem normális étrend így. Azt a pozitív hatást, amiről beszélsz, majd szépen visszahízod duplán, ha ilyen hülye módszerrel akarsz fogyni.
2012. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És minden nap ezt fogod enni, hónapokon keresztül? Amúgy az elgondolás nem lenne rossz. Ha egyszerűen betartanád a következő három szabályt akkor is sokat fogyhatnál ,és egészségesen élhetnél.

1., nem eszel olyan ételeket amik gyorsan megemelik a vércukorszinted , illetve , olyat aminek glikémiás indexe több mint 30

2., minimalizálod a szénhidrátbevitelt

3., minden nap mozogsz 30-60 percet.

A siker garantált.

2012. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell a tea! Azért nem tudsz Wc-ra menni, mert kevés amit megeszel, a szervezeted raktároz. Az anyagcseréd nem teával kell feltornásznod, hanem többszöri evéssel, amibe a tej nem tartozik bele, szilárd táplálék legyen, tej helyett akkor inkább túró. Reggelire meg szénhidrátot is vigyél be, egy teljeskiörlésű magos kifli is jót tesz az anyagcserének, zöldséggek, csirkemellsonkával.
2012. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!