Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A reggeli futás után miért...

A reggeli futás után miért vagyok kb fél kilóval könnyebb?

Figyelt kérdés

Már többször figyeltem hogy reggel, wc után ráálltam a mérlegre, majd elmentem futni és utána is ráálltam, és fél kilóval könnyebb vagyok.

Először azt hittem hogy a nagy melegben kiizzadok ennyi vizet, de fél litert alapból vissza is pótolok mire haza érek.

(reggelizni csak futás után szoktam)


21L


2012. szept. 2. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagy melegben kiizzadsz ennyi vizet. Ha nem innál meg 1/2 litert, 1 kilóva lennél könnyebb (és szomjasabb).
2012. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de már jó ideje figyelem és a hűvösebb reggeleken is amikor csak éppen hogy megizzadtam akkor is könnyebb voltam ennyivel
2012. szept. 2. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint jó ütemben futsz és az aerob tartományban maradsz, így a raktáraidat kiüríted. Keményebb fizikai munka után is simán könnyebb lehetsz egy kilóval is.
2012. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
Vizet nem csak izzadással, hanem a légzéssel is veszítesz (ezért látod télen a lehelleted). De ez jó kérdés, ha lesz időm, megpróbálom kiszámolni, hogy mennyivel több vizet veszytünk ezzel futás közben.
2012. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem 2.5 kiló a rekordom, néhány éve egy forró nyári nap, vagy 3 órát bicikliztem 35-40-es átlaggal, és mivel kihajtottam magam folyamatosan izzadtam mint egy ló, nem ijedtem meg, mert tudtam hogy komoly vízmennyiséget veszítettem, de azért kicsit meglepődtem, mivel közvetlen előtte is megmértem magam, de főleg a nagy melegben futás után is sokszor volt már 1-1.5 kiló mínusz esetenként 2 is, de a lényeg hogy még nem fogytam el :)
2012. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!