Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belenézek a tükörbe és sírok....

Belenézek a tükörbe és sírok. Nagyon le akarok fogyni! Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

eddig nagyon sokszor elkezdtem mindent..de meglátok itthon egy szelet tortát vagy pizzát és elkezdek mindent falni:(

elterveztem mostmár hogy ballagásomra lefogyok(mivel most vagyok nyolcadikos)legalább 10-15kilót fogynom kellene,hogy elfogadjam magam valahogy.nagyon nagy hasam és combom van,az osztálytársaim meg a baráti körömbe pedig a sok vékony lány láttán mégjobban magamba esek..

Heti kétszer járok hiphop táncra,mellette miylen mozgást ajánlatok? van itthon futópad és szobabicikli:) étkezéssel kapcsolatban is várnék választ:)


2012. szept. 2. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire vagy kövér vagy az-e vagy egyáltalán. A lényeg amire figyelj oda ne terheld túl magad mert az sem tesz jót, fokozatosan kell ráállnod a mozgásra, nem hirtelen elkezdeni mert abból baj is lehet. Én azt javaslom mivel még 8. os vagy semmilyen neten írt diétába ne kezdjél bele mert ezek többsége ártalmas is lehet főleg késöbbiekben és a fejlődésed miatt több tápanyagra is szükséged van.Amit megtehetsz az az hogy mozogj rendesen, mert az kell, vitamin gazdag ételeket egyél, a zsíros és cukros ételeket ne hagyd el teljesen csak csökkentsd azokat mert valami minimális zsírra meg cukorra is szüksége van a szervezetednek. Illetve a sós ételekről sem ártana leszoknod, a chips, mogyoró meg ezek a sós rágcsák nagyon hizlalnak ezeket próbáld meg elhagyni. De a legfontosabb a mozgás, inkább erre állj rá nagyon mint az étrend változtatásra. Mozgásnál ha jársz táncra az mellett fussál akkor amikor nincs edzésed, de heti 1 napot pihenjél mert a szervezetednek ez is kell, mivel jön a suli lehetőleg akkor iktass be pihenő napot amikor nincs tesi órád. A lényeg hogy minden nap mozogj valamit. De ne is hajtsd túl magad, fokozatosan kezdd el. Javaslom hogy kérdd ki a tesitanárod véleményét, az edződét is, ha annyira aggaszt el is mehetsz a házi orvosodhoz ő meg elküldhet dietetikushoz is aki szintén segíthet neked. A lényeg hogy nagyon figyelj oda és ésszel csináld amit akarsz, és ha valamit elkezdtél ne add fel. Ha meg meglátsz valamit akaraterővel letudod győzni a falás rohamot! Nekem sikerült 20 kilót dobtam le magamról 2 év alatt pedig nem vittem túlzásba a dokim sokallja ezt és most híznom kell vissza legalább 5 kilót mert nagyon vékony lettem :S de nem úgy hogy befalok mindent hanem fehérjét kell bevinnem hogy legalább könnyebben tudjak belőle izmot csinálni.
2012. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne sírj!Te így is gyönyörű vagy!A kilók majd szép lassan lekopnak rólad csak egy kicsit kell odafigyelni.Az édességeket és az agyonsózott nasikat hagyd el!Ne igyál cukros üditőt és ne edd túl magad.Egyél fele annyit mint eddig és mozogj dupla annyit mint eddig.Este 6 után egyáltalán ne egyél semmit.Ha ezt betartanád vagy csak megközelítőleg betartanád akkor pár hónap alatt nagyon sok kiló lemenne rólad.Sok sikert!
2012. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezek szerint az étrend tanácsokat csak feleslegesen írnám.

rakj be pluszba heti 2 edzést még a tánc mellé.

boxaerobikot,vagy fitboxot.

ezek jól megmozgatnak.

a típusodnak meg nem jók az otthoni edzések,csoportba menj,ott nem tudsz annyira sunnyogni.

2012. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkiek!! ez így adott egy kis motivációt:) igazából fél éve jártam spiningre de azzala z volt a baj hogy nem tudtam egyedül beállítani az ülést és mindig én vacakoltam egyedül vele:(
2012. szept. 3. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!