Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitséget szeretnék! Fogyni...

Segitséget szeretnék! Fogyni akarok de mit tegyek az én helyzetembe?

Figyelt kérdés
nekem olyan problémán van hogy szeretnék fogyni de nem tudom mit csináljak mert nekem nincs olyan helyzetem hogy meg vegyem a 40dkg kenyeret 500ft-ért ...nekem nincs pénzem csoda szerekre több ezres kondikra... mit tegyek pénz nélkül akor nincs fogyás??? a futást nem tudom végezni mert befulladok..
2012. aug. 22. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevesebb kenyér,tésztaféle,zsíros étel meg valamilyen tornavideókat csinálni netről. Valamilyen zöldség,gyümölcs az biztosan van meg nekem személy szerint használt a jó sok úszás :)
2012. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

rizs-200ft

zabpehely-200ft

piac-

nyári alma 80ft

barack 150ft

banán 200ft

dinnye 68-100ft

sárga dinnye 98ft

szilva 150ft

paprika 150ft

paradicsom 130-200

kígyóubi 90ft

répa 150ft

krumpli 80ft-főve!!


kefír, joghurt 50ft

250g túró 200-lidl, aldi

sovány sz sajt-220-250ft

máj 500ft/kg

csirkecom 499ft/kg-tescooo

toast rozskenyér fél kilo 150ft-penny, auchan

tojás 40ft/db

káposzta 120ft

cukkini 150ft

parajkrém 200ft


olcsó kaják

zöldségleves, paradicsom, gyümölcs, tojás, májgombóc

főtt krumpli, tojás spenótfőzelék

paradicsomos káposzta főtt tojás

tojásos lecsó

töltött zöldségek tojással, drálthússal

rakott spenótos-krumpli

rizibizi sült májjal

rizibizi sült csirkecomb-bőr nélkül

zöldséges rántotta

zabkása

2012. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És mellé mondjuk hetente legalább háromszor bicikli 1 órát. Persze többször is lehet ha jól esik.

Vagy biciklid sincs? Akkor hozzáadva még-bicikli legolcsóbb 15000-30000 között már kapható.

2012. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mint ahogy az előttem szóló is leírta az árakat, az egészséges étkezés egyáltalán nem kerül többe, csak sajnos ezt kevesen hiszik el, mert úgy gondolják, hogy azokat az élelmiszereket megvenni plusz kiadást jelent, pedig nem, mert NEM a meglévő étrend MELLÉ, hanem HELYETTE kell megvenni őket.

A tempós séta, a gyaloglás pedig ingyen van, hajrá!


Egyébként én ezen alapismeretek alapján fogytam félév alatt 30 kg-ot, amit 2 éve tartok:

[link]

2012. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bemásolom ide, amit másnak írtam:


Itt egy tuti módszer:


Napi 5-6x étkezz, kis adagokat.


Kevés szénhidrát (pékáru, kukorica, hüvelyesek) és sok fehérje (szárnyasok, halak, zsírszegény túró).


Szénhidrátot egyél max. ebédig (Nem ám 4 órakor ebédelünk!), reggelire teljes kiőrlésű kenyeret sonkával, sajttal vagy valamivel, délben mehet egy kis adag rakott krumpli, húsok mellé főtt krumpli, rizs, köles köretnek.


Uzsonnára és vacsira mehet kefir, sovány túró, főtt csirkehús (nyak, comb felső-alsó, mell, hát ), tojásrántotta minimális zsiradékkal és kenyér nélkül.


Gyümölcsöt inkább tízóraira egyél. Mehet a banán is, de naponta max. egyet egyél.


Igyál naponta 2,5-3 liter vizet legalább.


És ami még fontos:

- sose éhezz, egyél nyugodtan este 6 után (persze ha hétkor mész aludni, akkor inkább ne :D)

- kerüld a cukros dolgokat (üdítő, gyümölcsjoghurtok, bolti kakaó, madártej, sütemények stb.)

- kerüld a zsíros (disznóhús) és olajos (olajban sült fasírt, lángos, sült krumpli) kajákat

- egyél sok zöldséget

- ha majd megőrülsz egy kis édességért, akkor inkább egyél meg 2 kocka csokit, minthogy benyomj egy egész csomag diétás kekeszet

- ha csokira fáj a fogad, vegyél 65-75% -os étcsokit, abból 1 nagy kocka kb. 50 kalória, a Heidi és a Cote'dor márkájúak isteni finomak

-mozogj sokat, menj mindenhová gyalog, ahová csak lehet, legjobb lenne ha heti 4-5 alkalommal elmennél 1 órát gyalogolni (tempós séta, nem totyogás a bevásárló központban! :D )


Így tuti elkezdesz fogyni, heti 0,5-1 kg mínuszra számíthatsz. Mérd magad centikben is. Ja és így nem terheled meg a szervezetedet, egészséges maradsz és ZSÍRBÓL fogsz fogyni, nem pedig izomból ahogy az a koplalásnál van.


Ez még pénztárca kímélő is, mert:

- A gyaloglás ingyenes! :D

- mellehús helyett teljesen jó a csirkeaprólék is: nyak, farhát, comb aprólék, de a kacsanyakat is olcsón megkapod (6-7db kb. 200 Ft)

- Tescoban lehet 200 forintért többgabonás teljes kiőrlésű kenyeret kapni, asszem 500 grammos, 9 szelet van benne...Naponta egyet megeszel reggelire. (Amúgy narancssárga címkés.)

- sovány túró helyett egyél félzsírosat,de abból picit kevesebbet (sokszor látok fél kilósat 400 forintért Tescoban vagy Sparban)

2012. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de van biciklim..és kivánom hogy soha nem tud meg milyen ennyire szegénynek lenni..
2012. aug. 23. 16:26
 7/8 A kérdező kommentje:

23:08 nagyon szépen köszönöm te tényleg segitö kész vagy

köszönöm még1szer

2012. aug. 23. 16:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Szívesen :D


Újabb felfedezésem: Rossmann és Dm üzletekben a fél kilós zabpehely 5-600 Ft, ugyanez az adag Sparban 200-210 Ft! (Ez is német ráadásul.) Van apró és nagyszemű is, azért az a 10 Ft árkülönbség. Ezt pl. kásának megcsinálva eheted alkalmanként reggelire :) Ja és azért a fél kiló elég nagy mennyiség.

2012. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!