Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon kevés volt mára?...

Ez nagyon kevés volt mára? Súlyttartok.14/L Ja és mit egyek vacsorára edzés után?

Figyelt kérdés

R.: suli rúd megkenve vajkrémmel+paprika

9 óra fele: 1db alma

E.:Egy adag barackleves, pár falat a krumplis tarhonyából, savanyúság

13 óra fele: 3szem szilva

később: sárgadinnye


2012. szept. 3. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol a fehérje??? Hús, sajt, túró, vagy tojás? Ez nem normális étrend, csupa selejt kaja, ráadásul ez még diétának is kevés...
2012. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt eszem amit kapok suliba nem igazán megy másképp
2012. szept. 3. 14:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel fehérjét, izomból fogsz fogyni elsősorban, és csak plöttyedtebb leszel
2012. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vacsorázni is iskolában szoktál? Túrót kéne enni vacsira nem cukordinnyét...
2012. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a dinnye nem a vacsorám volt csak uzsonna 1 fürt szőlővel meg egy nektarinnal
2012. szept. 3. 15:42
 6/12 Smartguy86 ***** válasza:

14 évesen ilyen étrenden élsz, aztán majd csodálkozol felnőtt korodra, hogy gerincferdülésed lesz, nem lehet gyereked mert eláll a menstruációd, beteges, gyenge, fáradékony leszel, és agyilag is leépülsz.


Fejlődő szervezet vagy, az istenért! Milyen súlyt tartasz ezzel az étrenddel? A csontjaid súlyát?


Azonnal kezdj el rendesen táplálkozni:

[link]


Mellette pedig tessék sportolni! Fiatal vagy, mozogj! Később már elkapálhatod magad, ha ebben a korban tönkreteszed magad.

2012. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
sportolni sportolok
2012. szept. 3. 20:13
 8/12 A kérdező kommentje:

ilyesmi jó lesz?

R.: kifli körítettel, paprikával

T.: valami gyümölcs

E.: iskola menza a HÚST mindig megeszem

U.: főtt tojás vagy tönköly kenyér (dobozos)

V.: kefir zöldséggel

tízóraira meg uszonnára mit ajánlotok?

2012. szept. 3. 21:06
 9/12 anonim válasza:

súlyttartasz?? hülyeség. az izom 2x annyit nyom mint a háj. és a szálkás alak ezerszer szebb mint a csontkollekcio. szoval nyugodtan,de okosan.

ui.: énis 14 éves lány vagyok ,egésznap zabálok ameddig rosszul nem leszek(nasi) :DDDD de atletizálok, és az alakomon ez nemlátszik, ssőőt! modellkedem :D

2012. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jo neked én elég hizékony vagyok, de én pl hétvégén szoktam elengedni magam, most is főleg vasárnap, de most hétvégém normális lesz semmi zaba,mert 22én eskuvő aztán vacsi
2012. szept. 10. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!