Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy csinálnátok? És...

Ti hogy csinálnátok? És hogyan? Több lent.

Figyelt kérdés
Itt az ősz nincs az a nagy meleg, keresgéletm az interneten meg minden, de nem ilyen vékony bigék edzés tervére vagyok kiváncsi hanem olyanokéra aki csinálja is, én 19/L vagyok és 110 kg :S sajnos a keret nem engedi h kondiba járjak, de időm van este fele és szeretnék tippeket kapni, hogy a szabadba milyen edzést lehet csinálni és hogy mit ajánlotok.

2012. szept. 1. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor én a te szemedben biztos "vékony bige" vagyok a 44 kilómmal. Egy szó: önuralom.
2012. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Futás. Az szabadban is végezhető,és ingyen is van. Egyébként a vékony bigék jelentős része nem attól vékony,hogy sanyargatja magát,hanem alkatilag.
2012. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szép dolog, hogy változtatni szeretnél a testeden. Ami nem lehetetlen csak ésszel kell, például ekkorra súlynál egyáltalán nem egészséges a sport mozgás ha még lehetősége is van rá az embernek, és itt konkrétan az ízületeken van a hangsúly. Ezért kezdésnek csak a sétálást illetve a kerékpározást ajánlanám. Ha olyan akkor még úszhatsz, az is nagyon jó. Igaz írtad, hogy nincs keret, nem is tudom, mennyi lenne, de sokkal olcsóbb egy kondi bérletnél.

És ne felejtsd az mp3 a barátunk vagy az is jó van kivel csinálnod, így változatosság kedvéért akár egy tollast is be lehet iktatni például.

2012. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A futás pont nem jó. Nem bírná a szervezete, tönkre mennének a térdei, 19 évesen még szinte el se kezdte még az életét, inkább legyen kövér, mint hogy sem ne tudjon járni. Más részt az ő esetében ez már biztos, hogy kardióba esne át, és ha még diétázik is akkor izmot fog veszíteni és akkor szinte kénytelen lesz utána már a fogyásra.

A futás nem egy zsírégető tevékenység.

2012. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először mindenképp életmód-és étrendváltásba kezdj, aztán sportolj keményebben, mert rámehet az egészséged ha fordítva csinálod.
2012. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő jól írja étrend változás az első. Sport nélkül lassabban és nehezebben lehet lefogyni mégis a fogyás

minimum 70%-ban az étkezésen múlik.

2012. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Ki kell iktatnod azt, ami meghízlalt. Ez a legfontosabb -legnehezebb.
2012. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!