Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen súlyzókra van szükségem...

Milyen súlyzókra van szükségem ha otthon szeretném végezni a gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Szeretném a fogyókúrámat hatásosabbá tenni a futás előtti súlyzós edzéssel. Mekkora súlyzókat kell beszereznem?

21/L



2012. szept. 1. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
1-2 kilósat szerezz be mielőtt valaki azt írná, hogy 10 kilósat elmondom neked, hogy nem baj, hogy elbírod és könnyűnek érzed hisz a kicsivel sokat tudsz csinálni míg egy 10 kilósat pl felemels 2-3 x és annyi...a kicsi könyebb sokkal jobb úgyanúgy megdolgoztat és még nem is lesznek utánna fájdalmaid
2012. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Olyant, amit kb 10-20-szor tudsz kinyomni, mielott nem birod tovabb.


Az ennel konnyebbeknek (amit 25-nel tobbszor tudsz kinyomni), illetve nehezebbeknek (amikkel me't 5-6 se megy) nincs sok hasznuk.

2012. szept. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előttem szóló jól írta, 0,5-2Kg közöttit vegyél, érdemes akár többet is szettben lehet kapni. Viszont az első egy kicsit túlzott, a 10Kg nagyon nehéz akár egy férfinak is, és nem azért kell kis súlyzó, mert azzal többet tudsz csinálni, hanem mert más a célod, formásodni szeretnél és nem pedig nagy kigyúrt izmokat. :D Amúgy Ilyenért nem kell sport üzletbe menni, jó eséllyel nagy áruházakban is kapsz.
2012. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 1. 20:41
 5/5 poiu ***** válasza:
Ha csak ilyesmire kell, szerintem a legjobb, ha gumikötelet veszel. Én az Aldiban találtam, a piros a durvább, a zöld vszínűleg jó neked. 1700 Ft volt, pár deka és elfér a fiókban. Mindent meg tudsz vele csinálni. A youtube is tele van ilyen gyakorlatokkal.
2012. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!