Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel lehetne kb...

Milyen módszerrel lehetne kb 30 kilót fogyni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
1000-1500 kalória. Ha kell, olyan ételeket egyél, ami lassan viszi fel az inzulinszintedet. Lightos mozgás javasolt, majd egyre erősebb.
2012. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:

Egyetértek Elsővel: a gyors szénhidrátokat (keményítő és cukor) cseréld le lassúra (zöldség) + sok fehérje (száraz húsok). Ha egyáltalán nem eszel kenyeret, krumplit, tésztát, rizst stb. csak zöldséget, gyümölcsöt és húst (Zsírral együtt), akkor nem számolgatnod a kalóriát, fogyni fogsz.

Ha kell számolgatni a kalóriát (mert pl. a kenyeret nem tudod kihagyni), akkor ismerni kéne az alapanyagcsrédet, tehát nem tudom, mennyit ehetsz. A fő szabály az, hogy egyél 500 kCal-val kevesebbet, mint eddig.

2012. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A fő szabály az, hogy egyél 500 kCal-val kevesebbet, mint eddig."


30 kilohoz ez keves meg, vagy belathatatlan hosszu ido lesz. Szoval 500-al kevesebb eveshez hozzatennem, az 500-al tobb mozgast (1 ora kocogas). En igy fogytam 30-at. 5 honap alatt. Csak en tavasszal csinaltam, vegig jo idoben futottam, most jon az osz meg a tel, telen nem szivesen futnek kint.

2012. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tornával. ajánlani tudom Norbi ducitornáit. Én már 9 kg tól megszabadultam, úgy hogy erre tornázok minden nap 40 percet. Enni azt eszem, amit megkívánok, de a kenyeret kiiktattam az étrendemből, csak ritkán eszem. Ez már 3 hónapja. Csak ajánlani tudom. hajrá!
2012. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!