Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen csaladom?...

Hogy lehet ilyen csaladom? Masnak is ilyen?

Figyelt kérdés

Apam szentul meg van gyozodve arrol, hogy az ember pikk-pakk, 1 honap alatt konnyeden ledobhat 20 kilo sulyfolosleget, es allandoan b@sztat, hogy az egesz dietam csak "porhintes", es mit szerencsetlenkedek en azzal, hogy mericskelem az etelt meg figyelek arra, hogy tobbet mozogjak, mert szerinte az a tuti modszer, hogy nem kell enni, mondvan Hitler taboraiban egy kover sem volt.

Most mondjatok, ez az ember normalis???

Mar igy is lement rolam 10 kilo, 85 kilorol indultam, most vagyok 75, es olyan 65-tel mar meg lennek elegedve, de a 60 meg jobban tetszene. (176 cm vagyok es lany.)

Miota dietat tartok, ha egszer-ketszer megdicsert a kitartasomert, de ez is tulzas. Egyetlen egszer sem kerdezte meg, hogy hogy erzem magam, nem erzem-e magam gyengenek pl., nem visel-e meg a dieta?


Ilyen az en apam, aki mellesleg 110 (!) kilo, de amikor szoba hoztam, hogy akar fogyhatnank egyutt is, rammordult, hogy mit akarok en, o szep "slank", csak van "egy" kis sorhasa...


2012. szept. 5. 23:29
 1/9 A kérdező kommentje:

...csak van egy "kis" sorhasa...


Elnezest, hogy ekesetek nelkul irok, de most csak igy tudtam megoldani...

2012. szept. 5. 23:32
 2/9 anonim ***** válasza:

HÁÁÁt ez a jobbik eset,engem etetni próbál anyukám...

Pl kenyeret kell enni ilyen szöveg :(

2012. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eszmeletlenul jo, tenyleg. :(
2012. szept. 5. 23:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem figyelnék rá. Ha elkezdi hogy egy hónap alatt le lehet adni 10 kilót max annyit mondanék hogy akkor bizonyítsa be de egyébként nem hallgatnám végig
2012. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jah tipikus. Ha nőn van felesleg, dögöljön meg, ha férfi egy hájas malac, az elfogadott.


Ne haragudj, de te sokkal értelmesebbnek tűnsz apukädnál,

csináld csak szépen tovább a dolgod.

Amikor én fogyóztam, apum folyamatosan lemalacozott, úgy sem lesz értelme, stb.

Lefogytam, tartom a súlyom, most meg azzal cseszeget, hogy mennyit tudok vacakolni a kajával. Mindig lesz valami.:)

2012. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Apukád nem okos, hanem okoskodik.

Szép részeredmény, amit elértél.

De látod, egyszer-kétszer megdícsért.

2012. szept. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem 15 évembe telt,hogy meggyőzzem édesanyámat arról,hogy a táplélék kiegészítő nem azonos az anabolikus szteroiddal.

:D

de végülis sikerült,hátha neked is összejön a meggyőzés.

ha megcáfolhatatlan tényekkel támasztod alá a mondandódat,plusz a tested lesz a módszered egyértelmű bizonyítéka,akkor nem sok ellenérve marad a faternak.


és testzsírban mérd a fogyást!:)

2012. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy mutasson példát, a havi 20 kg-os fogyásra. Értem én, hogy ő magát nem tartja kövérnek, de ha szerinte könnyen ledobhat egy hónap alatt 20 kilót, akkor csinálja meg. Vagy csak a felét....

Esetleg hívd ki egy versenyre, hogy ki tud többet fogyni 1 hónap alatt, amit meg is tart mondjuk félévig, az nyer, aki félév után a legtöbbet tartotta meg a fogyásából.


Na, ezek csak ötletelések voltak...

Nem kell vele foglalkozni! Ne hátráltasson semmi a céljaid elérésében.

2012. szept. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 poiu ***** válasza:

Ha valami, tekintsd kihívásnak, mutasd meg neki.

Nem írtad, de gyakori gond, hogy a jóétvágyú, zabálós szülőket iszonyúan bosszantja, ha a gyerek turkál a tálban, és kétszer annyi idő alatt eszik fele annyit, mint ők. Ezeket a gyerekeket vagy gúnyolják a szülők, vagy megpróbálják tömni. Brrrrrrrrrrrrr.

2012. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!