Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen otthoni gépet érdemes...

Milyen otthoni gépet érdemes venni? Melyikre voksoltok és miért? Szobabiciklit vagy elliptikus trénert? Vagy valami mást?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:

ugrókötél,boxzsák,kettlebell.

már csak azért mert ezek égetik a legtöbb kalóriát,kombinálhatóak is köredzésben,nem foglalják a helyet.

2012. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ugrálókötelem van, de nem szeretem, mert folyton megakad a lábam benne és ez frusztrál, így általában gyorsan otthagyom.

A boxzsák sem szimpatikus... (...lány vagyok...)

A 3.-ról nem sokat tudok.


Nekem a szobabicó ami tetszik, nyáron elég sokat bicajoztam a szabadban és jól belejöttem, jó benne, hogy nem kell szuper edzettnek lenni ahhoz, hogy az ember letekerjen akár 1,5-2 órát is. Futást is próbáltam, de a futással is hadilábon állok...

2012. szept. 6. 23:58
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

erre a megakad a lábad dologra csak azt tudom mondani,hogy újszülöttként nem tudtam járni,most meg futni is tudok.

a csajok is zsákolnak,sőt nemrég csináltak belőle egy új edzéstípust is

http://www.youtube.com/watch?v=9xqNF6cdNgg

a kettlebellnek meg utána olvashatsz ha van kedved.

kb 3 hónap megtanulni,aztán már csinálhatod otthon is egyedül.

sok nő csinálja.

2012. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elliptikusom van, én szeretem nagyon!
2012. szept. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én xbox kinectet vettem, sok sport programmal. Ez foglal legkevesebb helyet és nem unom meg.
2012. szept. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem dvd-n van kickbox edzésprogram, amiben van egy kis aerobic is. Persze inkább zsírégető program, mintsem komoly harcművészet oktatás. 7 kg-ot fogytam vele 2-3 hónap alatt, úgy h mellette nem váltottam "egészséges" étrendre. Sajna nem vagyok kibékülve a zöldségekkel, ezért inkább húst eszem csak, és nagyon sok lisztes dolgot. Ezért is örülök, h mellette le tudtam fogyni ennyit, most már csak 71 kg vagyok (26/F, 173 cm).

Ez a mozgás ingyen van, nem kell elmenni otthonról, nem foglal helyet. Én erre voksolok, mert nekem bejött, a többivel viszont nem próbálkoztam:)

2012. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van legmagicem, súlyzóim, meg egy kondigépem (még akciósan vettem a dechatlonban). A súlyzókat szeretem a legjobban (kézi és boka), de van gumiszalagom, azt is nagyon szeretem. Bár én most az intervallum edzésre vagyok ráállva :)
2012. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elliptikus trénerben az a jó, hogy beállíthatod úgy, hogy csak cardio edzést csinálj és erőnlétire is, ha kicsit erősödni szeretnél. Én azt vennék.
2012. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!