Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes szobabiciklit venni?...

Érdemes szobabiciklit venni? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 07:22
 1/8 yuda ***** válasza:
93%
Természetesen hatásos,mint minden más mozgásos tevékenység,ha használod-de sokaknak ez egy pár napos fellángolás és mikor elmúlik,már csak a helyet foglalja.Így viszont már nem hat.
2008. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Úgy gondoltam hogy tekerek minden nap, de az is lehet hogy később a szobainas szerepét veszi át.:)

De ha tényleg használom intenzíven van olyan hatásos mint mondjuk a futás? Mert azt nagyon nem szeretem.

2008. dec. 28. 08:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobb mint a futas, mert nem teszi tonkre a terded.

Naponta ketnaponta 40-60 perc 115-130-as pulzuson a leg hatasosabb.

Kozben nezz TV-t es akkor unalmas sem lesz :)

Ha rendszeresen csinalod akkor az egyik legjobb fogyi gyakorlat (Persze a helyes taplalkozas itt is letfontossagu)

Es nem utolso sorban a verkeringesre, a szivre de tulajdonkeppen az egesz testre nagyon jo hatassal van.

Sok Sikert!

(Tigi)

2008. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó és hasznos. Azért amit fent leírtak és azért is mert tök minden egy miylen idő van, tudod használni. Akár a kedvenc m,űsorod közben is, így időt sem vesztesz, hisz azt úgyis megnéznéd. Állítható a fokozat így nem fogod megterhelni magad elsőre és nem kell kimozdulni, bármikor kondizhatsz mikor épp otthon vagy. Szreintem midnen háztartásba kell vagy egy futópad, vagy egy szobabicikli avyg egy elliptikus tréner(nekünk az van).
2008. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Erre voltam kíváncsi, akkor beszerzek egyet. B.U.É.K.
2008. dec. 28. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem a kérdésre valászolok bocsi hanem tigi-től szeretném meg kérdezni h honnan tudom mikor hanyas a pulzus számom?
2009. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekünk van szobabiciklink és van rajta egy kis érzékelő a 2 fogón és az méri a pulzusszámodat de én általában nemhasználom, nem nézem
2010. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én most szeretném eladni a lelkesen megvasarolt, de nem hasznalt profi szobabringat (pulzust is mér, sok program van rajta, stb), ha erdekel akkor sadecica @gmail.com cimen elersz :) (szokoz nelkul persze a mailcim)
2010. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!