Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kerültem Pestre, segítség...

Most kerültem Pestre, segítség fogyizók?

Figyelt kérdés

Sikeresen leadtam -18-20 kgot. Vidéken élek, és itt kaja terén nincs olyan sok választási lehetőség; alig van pizzéria, pékség Budapesthez viszonyítva, vagy jó kajálda. Mivel itt éltem 18 évig ismertem a város összes helyén lévő kaját kb és fogyinál nem volt nagy dolog lemondani hisz 18 év alatt csomó mindent ettem itt.


Most viszont Pestre kerültem, fősulira... és annyi féle új péksütit látok, meg pékséget!! Ilyen nincs vidéken... komolyan lemegyek egy aluljáróba és ott a princess pékség, csomó fornetti (városban van nálunk 1) burger king stb áááá

metrózni se tudok úgy sétálni se semmi, hogy ne csábítsanak...


komolyan falásrohamaim vannak, aztán 1 napig nem eszek semmit 1 gyüminap aztán ismét falásroham péksütiből...


segítsetek!!! Mit lehet ilyenkor csinálni? Nem bírok leállni 1 péksütinél: ha 1et veszek meg kell kóstolnom 5-8 másikat aztán fagyi, majd meki és teletömöm magam, rosszul vagyok komolyan hányingerem van, másnap meg meggebedek az éhségtől este olyan éhes vagyok mert nem eszem semmit a bűntudat miatt...


komolyan próbáltam csak 1 péksütit venni, nem is egyszer és mindig falásroham lett a vége...

Vagy nem eszek semmi bűnös kaját vagy mindent ...


itthon ez nem volt baj hisz nem ért ennyi új bolt, pékség kajálda de itt szörnyű... kebabos minden van:(


segítsetek mit tegyek? írjatok akármi motiválót, akármi leb*szást, csak állítsatok le engem kérlek:(


2012. szept. 8. 22:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen: fősuli előtt itthon súlytartón voltam, most is ez lenne a cél... vagyis már szerintem feljött 1 kg ZSÍRBAN + ugye a megkötött víz 2-3 kg... mert még szeptember előtt felköltöztem pestre és annyi mindent összeettem... segítsetek! hogy tudnám kikerülni a metrónál is, meg úgy összességében mit tegyek?
2012. szept. 8. 22:31
 2/7 ava87 válasza:

A Princess pékség a világ egyik legszemetebb húzása :D Az az illat...

De hát én nem zárathatom be, úgyhogy itt a te akaraterődre lesz szükség. Figyelj, ha ennyire nem bírod, hát egy hétig kóstolgass, akkor már tudod mi milyen, aztán utána vissza lehet térni a normális étkezéshez, de ezt ne csináld, hogy egyik nap teleeszed magad, aztán másnap meg semmi.

2012. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát, ezeket meg kell szokni:) mondjuk én már immunis vagyk rájuk, meg alapból utálom a pénzem kajára költeni:D Akkor van gond, ha valaki hazahozza. Úgy tudsz véfekezni ellene, ha soha nem vagy éhes. De persze ne péksütikkel lakjál jól, hanem egészséges kajákkal:)

Amikor nagyon kimerült és éhes vagyok, nekem nagyon sokat segítenek az étkezést helyettesítő porok. Mindig van nálam egy-kettő, meg egy skaker:) ha nagyon nem bírok magammal, akkor abból iszom egyet, bárhol össze tudod "állítani":) Amúgy meg beülök valahová meginni egy fincsi lattét, vagy teát, az csak jobb, mint a péksüti:) amúgy meg ha súlytartón vagy, néha szabad enni. Én mondjuk nem szoktam, mert ugyanúgy vagyok vele, mint te: ha elkezdem, nem bírom abbahagyni. 20/L

2012. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én világ életemben pesti voltam, úgyhogy a legnagyobb jóindulattal mondom, hogy NE vegyél ilyen péksütiket, mert egyik pocsékabb, mint a másik. Fornetti, Princess egy kutya. A süti fele levegő, pár óra múlva kiszárad és gumi állagú lesz, a leveles tésztákba beleharapsz és száll mindenfelé, a túrós batyuban meg nagyítóval kell keresni a túrót. És kva drágák!


Inkább vegyél valami jó kis felvágottat és azt majszolgasd ;)

2012. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem menj a pszichiátriára...

falásroham egy finom illattól?

rohadtul nem normális ez.

max akkor ha valakit bezárnak egy hétre és kiéheztetik.


amúgy meg szívesen megállítanálak,de nincs pisztolyom és a megölésedért ugyanannyit kapnék,mintha egy rendes embert ölnék meg:).

2012. szept. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez csak rajtad múlik, és igenis képes vagy rá

engeded hogy egy péksüti irányítsa az életed??-ennyire gyenge vagy, ne viccelj már...

főiskolába jársz felnőtt vagy, nem egy kisgyerek, mi lesz később ha egy pici csiga kifog rajtad??

egyél normálisan, ne légy éhes, és csak menj menj a célod felé, ne nézz oda, ne legyen nálad pénz, kapj be egy rágót, hallgass zenét stb

ha rádjönne igyél, egyél, rágcsálj el egy almát, cerbona cukormentes müzliszeletet, abonett sandwichet, otthon meg ha édesre vágysz túró kikeverve szőlővel, fügével, banánnal stb édes gyümölcseink és egészségesek

én nagyon sok erőt kívánok neked, hogy sikerüljön, ehhez a te akaraterőd szükséges, pár nap után azt mondod hogy jéé, nem is olyan nehéz, nem kell neked ez

amit meg nem költöttél el, jutalmazá címmel veszel egy könyvet, szüleidnek, barátaidnak valamit, magadnak egy új ruhát stb

2012. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én sem Bp.-en lakom, de tömegközlekedéssel 1 óra alatt beérek.

Nem tudom, mi olyan csábító neked ezekben a helyekben, én ha Bp.-en járok, csak akkor szoktam venni pékségben kaját, ha éhes vagyok. Ha azért veszel ilyeneket, mert éhes vagy, akkor pedig tessék indulás előtt jól bekajálni, természetesen egészségesebb ételekből!

Ha pedig csak úgy elcsábulsz, mert szereted a péksütiket, gyorskajákat, akkor pedig akaraterő kell hozzá, ne állj meg, hanem sétálj tovább! És ne vigyél magaddal pénzt! Akkor esélyed sem lesz elcsábulni.

2012. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!