Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit vigyek a...

Mit csináljak? Mit vigyek a suliba enni?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár óta kb 10kilót fogytam,figyeltem mit ettem+mozgással.Nyár elején még tudtam tartani,még kicsi talán ment is le.Augusztus utolsó felében már nem nagyon figyeltem,mindig rohantam,és vagy a városban ettem valamit,vagy itthon amit találtam...Az is a baj,hogy nagyon könnyen hányingerem lesz(ha nem eszek eleget,ha sokat,ha érzem hogy van a gyomromban kaja:S)És nem is sportoltam túl sokat kb július közepe óta sétán meg a folytonos rohanáson kívül.Visszaállok a másfél órás úszásra(heti3).

Suliba mit vigyek enni?8tól 15-16óráig bent vagyok,nem szeretnék folyton szendvicset enni.

Kezdek elkeseredni,nagyon dagadtnak érzem magam:S

16/L


2012. szept. 9. 21:53
 1/3 anonim válasza:
43%
Puffasztott rozsszelet, müzli szelet, étcsoki, szőlőcukor, Túró Rudi, Turmix, Zabos keksz, Házi péksütemény, Rostos gyümölcslé
2012. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
főtt tojás salátával, paradicsomos hal pufirizzsel, ivokefír vagy joghurt, gyümölcs, túró, kefír pár szem korpás kekszel, cerbona cukormentes müzliszelet, abonett sandwich, cottage cheese, főtt hús, párolt hús paradicsomsalátával, répa, cékla,
2012. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jézusom, nagyon rossz tanácsokat osztogattok szegénynek....szőlőcukor egyetlen egy alkalommal mehet, közvetlen mozgás után. Ez a lehető leggyorsabban felszívódó szénhidrát, minek enné azt napközben, hogy tele legyen vele a mája aztán a többi meg menjen zsírba? Nemár...

Az én tanácsom, hogy amég nem sportolsz, addig szénhidrátokat kerüld amennyire tudod, tehát semmi pufirizs meg műzliszelet, hanem zöldségek és húsok, tejtermékek pedig módjával. Természetesen amint elkezdesz sportolni is, kelleni fog a szénhidrát, de csak az alacsony glikémiás indexű szénhidrátok, mint ami pl ezekben van: barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, rizspufi, durumtészta. A suliban kajálás viszont egy nehéz dolog, a szendvicsnél optimálisabb megoldás nincs sajnos. Azzal lehet játszani, hogy mit teszel bele. Én speciel szoktam magammal vinni főtt kaját dobozban, ha 5-6 órát távol vagyok, annyi idő alatt nem szokott megromlani a csirke+rizs kombó.

2012. szept. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!