Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni iskolakezdési...

Szeretnék fogyni iskolakezdésig. Hogyan?

Figyelt kérdés
183 cm és 72 kg vagyok, 15 éves leszek novemberben. És fiú vagyok. A testtömegindexem szerint normális testsúlyú vagyok de engem idegesít a hasam. Tudnátok mondani edzésgyakorlatokat amiket itthon csinálhatnék? És, hogy miket egyek. Köszönöm :)
2009. júl. 31. 12:30
 1/7 anonim válasza:
Konditerem?
2009. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15 évesen nem túl korai?
2009. aug. 1. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:

nem fogynod kell, hanem izmosodnod! a kocogás, kerépározás nagyon jó erősítő, és sztem is jó ötlet a konditerem, ahol szakember mutatja meg neked, mit csinálj, és kérdezd meg, otthon hogyan edzél a hasadra (mármint milyen felüléseket végezz otthon, ami hatásos).

addig is próbáld ki ezt a gyakorlatsort, de figyelj nagyon, nem a mennyiség a lényeg, hanem a pontos elvégzés!!! [link]

2009. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Has ellen nagyon jó a futás, bár az mindenre jó :) Fuss heti 3x-4x min. 30-40 percet.
2009. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

hasra: Bíró Ica napi 20 perces edzése engem meggyőzött, 1 heti gyakorlás után ígéri a látszatot, nekem viszont már 3. hét után olyan kemény hasizmon lett, amilyenem még nem volt soha... merem ajánlani!!!


amugy én 17 éves lány vagyok, de a barátommal együtt szoktam csinálni, szóval fiúknak is ajánlom =)


de emellett az étkezésre is oda kell figyelni!!! kevés nasi, kevés kenyér, sok tiszta víz, nem ásvány, nem szörp, sima egyszerű csapvíz és sok gyümölcs és zöldség, estére csak könnyű kajákat szabad enni, hogy ne terheld nagyon estére a gyomrod, a megszokott ebéd mennyiségedet is csökkentsd le a 3/4-re!!! reggelire meg annyit eszel amennyit akarsz, csak ne pukkadj szét =)

sok sikert

2009. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2009. aug. 9. 20:31
 7/7 anonim válasza:
Hasizom erősítésére mindenképp a hasprést ajánlom, nekem bevált.Ha haladó vagy tartsd a levegőben a lábad és úgy még jobb hatást érhetsz el...
2009. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!