Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lakok jól már ennyitől is?

Miért lakok jól már ennyitől is?

Figyelt kérdés

Például ma reggelire ettem 2db teljeskiörlésű zsemlét,de azthittem szétpukkadok. Ezt is kb 20percig ettem. Ebédre 2kicsi szelet sült hús. De már mozogni is alig bírok, úgy tele vagyok :D Olyan 3hónapja figyelek az étkezésemre, eddig sokat fogytam,de most akkor nem értem, miért lakok jól ennyitől... :s Lehet hogy a szervezetem raktároz és azért?

Tegnap későn ébredtem, ettem mikor felkeltem egy doboz kefirt. Ebédre főtt répát,fasírtal(kenyér nélkül készült, és nem olajban sült,sovány hússal) vacsorára alig bírtam magamba nyomni azt a kicsi sajtot! Miért van ez? ennyire össze van szűkűlve már a gyomrom?(ha így lenne, örülnék:))

Régebben nem okozott gondot (év elején..kb) 3tányér tészta sem, most meg... épp az ellenkezője :) köszi a válaszokat előre is.


2009. júl. 31. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon úgytűnik hogy ennyire össze van szűkülve a gyomrod :)
2009. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is össze van szűkűlve a gyomrod. Ezt azért gondolom, mert én nagyon vékony vagyok, s szeretnék egy kicsit hízni, de nem tudok sokat enni. Amit te ettél az nekem kb 2 napra lenne elég.:S
2009. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Hát... azt mondják, hogyha több órán keresztül nem érzel éhséget, akkor lelassult az anyagcseréd. De te most arról beszélsz, hogy geyszerre nem tudsz sokat enni. Az oké, összeszűkült a gyomrod, kevesebb kalória is elég, na de... hányszor eszel egy nap? Ha többször, akkor azt nézd meg, hogy legalább a napi alapanyagcserédnek megfelelő mennyiségben táplálkozol-e. Ha kevesebbet eszel, és ettől jól is laksz, akkor igen, lelassult az anyagcseréd.:(
2009. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!