Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyitől, ilyen hamar feljöhet...

Ennyitől, ilyen hamar feljöhet ennyi "plusz"?

Figyelt kérdés

Átváltottam egy egészségesebb életmódra, naponta min.5ször eszek minőségi ételeket, de tegnap nagyon magam alatt voltam, és össze vissza ettem mindenféle szénhidrátot.

Mára pedig akkora lettem, mint egy ház.

A combom vagy kétszer akkora és összeér (eddig nem ért össze), megjelentek a hurkák a csípőmön a bugyi résznél, a karom is sokkal vastagabb. Hátulról most úgy nézek ki, mint valami töttyedék, amikor már egész jó alakom volt.


Akkor most mi van? Ennyi idő alatt, hogy a fenébe jöhetett fel ennyi háj?

Emiatt megint olyan rossz hangulatom lett, és félek, hogy belekerülök egy ördögi körbe, és elvesztem azt a kicsit is, amiért eddig megdolgoztam. :/


2011. márc. 31. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt NEM LEHET meghízni, ezt tapasztalatból is mondom. Csak bebeszélted magadnak. Fel a fejjel, minden csak rajtad múlik; ha nem akarsz, nem kerülsz be semmiféle ördögi körbe.
2011. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szénhidrát elég sok vizet köt meg, azért érzed magad hájasabbnak. Szóval nem híztál, ne aggódj! :)
2011. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első válaszoló: én nem "úgy érezem". Tényszerű fizikai változásai vannak a testemnek. Ezek centiben mért változások, nem lehet hallucinálni.


Második válaszoló: Valóban ennyire drasztikus változásokat okozna?:o Mondjuk tény, hogy a sok szénhidrát mellett nagyon sok húslevest is megettem, az meg ugye elég sós, a só meg szintén vizet tart vissza.. na de ennyire?:o

2011. márc. 31. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen és aznap a mérleg 2-3 kilóval többet mutatott meg hát én is éreztem, hogy olyan "vizes" vagyok. Másnaptól persze visszaállt a rend és ugyanolyan jól éreztem magam a bőrömben, mint a zabálás előtt meg persze a mérleg is visszaállt.

Szóval igen, a só és szénhidrát nagyon sok vizet köt meg, majd meglátod, pár nap múlva nyoma sem lesz az egésznek.:)

Egyébként én a menstruációm előtt is pufibbnak érzem magam, de idő kellett ezekhez, hogy lássam és érezzem magamon a változásokat.

2011. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi:) ez megnyugtat. Amúgy én is feldagadok mensi előtt.
2011. márc. 31. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez biztos, hogy pszihés is, de nagyon gyorsan változik a test. Én épp a fordítottján vagyok megdöbbenve. Voltam kettőször edzeni, és figyelek az ötszöri kajára, de azért híbázgatok, és néha inkább hízókúrának tűnik :)


Én ma a tükörben sokkal feszesebbnek, formásabbnak láttam magam, és én meg ezen voltam megdöbbenve, hogy lehet, hogy ennyi idő alatt fogytam? :)

2011. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ha lemérem centiméterrel, és az többet mutat, akkor az nem pszichés.
2011. márc. 31. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:

A sok "nem jó" étel vizet köt meg! De sokat, ez kilókban, centikben is mérhető, igen, másnapra!


A cukortól és a sok sótól is van. Ha visszaállsz a jó evésre, lemegy ez a víz hamar.

2011. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!