Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana olyan szálkásí...

Valaki ajánlana olyan szálkásító étrendet, amiben a délelőtti étel elég energiát tartalmaz ahhoz, hogy suliban legyen enrgiám létezni?

Figyelt kérdés

A legtöbb diéta amit eddig néztem, olyan, hogy tízótásira pld egy alma vagy egy müzliszelet, de nekem az iskolába nem elég, mert nem bírok létezni, nincs energiám. Tudotok ajánlani szálkásitó diétákat? nagyon szépen köszönöm! persze meglenne a kellő testmozgás is!


18l/55kg.


2012. szept. 16. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:

181/55 teljesen jó, sőt, sovány

ne szálkásíccs.

2012. szept. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ó hát ha 181 cm lennék.. :D az lö betű, mint 18 lány. de elismrem, hogy egyesnek néz ki :)

amúgy 157cm vagyok.

2012. szept. 21. 19:34
 3/3 MókusBogár válasza:
nem fogsz olyan diétás étrendet találni amitől nem fogod azt érezni amiről írtál ezzel én is pont így voltam idő még a szervezet át áll erre. annyit tudsz tenni hogy az 5 étkezés mellett is elrágcsálsz egy kis almát vagy joghurtot stb..
2012. nov. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!