Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ilyen nem normálisak az...

Miért ilyen nem normálisak az ismerőseim, hogy nem fogják fel, hogy én jól vagyok így magamnak?

Figyelt kérdés

A lányok az ismerettségi körömből ujabban nagyon rámszálltak, hogy fogyjak már le, mert így nem fogok kelleni egy fiúnak sem, legyek tipi topi pálcika, mert az a divat...


De köszönöm szépen én marha jól érzem így magam (165 cm 58-61 kg). Egyszer mikor beteg voltam, lefogytam 52 kgra, de utáltam ahogy kinéztem. Igyekeztem vissza hízni, mert így jó nekem.

Így is tudok sportolni (lovagolok, korizok, cangázok heti rendszerességgel)

Kedvesem is volt, jó sokáig, szal nem értem mi bajuk velem.


Ők egyék a salátájukat és diétázzanak orrba szájba, én meg maradok a jóféle házikosztnál.

Felnőtt ember vagyok, hađ tudjam már, hogy mikor és mi által érzem jól magam.


2012. szept. 17. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet féltékenyek h te finomakat eszel míg ok keményen salataznak..ha neked igy jo akkor ne is torodj veluk, inkabb legyél magabiztos elttuk..
2012. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magasság: 165cm

Testsúly: 61kg

Nem: nő

Életkor: 19-24


Az Ön testtömegindexe

22,41



és hogy miért lehet? hátna nézzük: ők egéznap a kalóriát számolgatják meg hogy mennyit ehetnek még, hány kiló ment fel le...

te egésznap: szorakozol, eszel, leszrod a súlyod, jól érzed magad a bőrődben, és van önbizalmad. és párod is volt/van/lesz, amig lhet ők nem veszik észre a lehetőségeket, avyg fének hogy ha flemegy plusz két kiló akkor a hapsi máris dobja őket...


szóval irigyek féltékenyek stb :) az emberi faj nagyon utálatos dolog

2012. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jah az lemaradt:

Az Ön testtömegindexe

22,41

Kategória: normál

2012. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz senkid?!

103 kilósan jöttem össze párommal, 6,5 éve együtt vagyunk, voltam 120 is, mégis másztak rám a hapsik.

Jelenleg 105 vagyok, tegnap is kikezdtek velem. :D

(és fogyózom, mielőtt valaki elborzad rajtam :D)

2012. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot utolsó :) De tényleg és te legyél a példa minden olyan lánynak aki nem hurkapálcika :)
2012. szept. 19. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!